فروشگاه زنجیره ای هایپرفامیلی دو ساله شد

فروشگاه زنجیره ای هایپرفامیلی با 22 شعبه مجهز به نرم افزار جامع فروشگاهی کیان دو ساله شد

در سال 1396 شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای فامیلی مدرن با برند تجاری هایپر فامیلی تاسیس گردید. این شرکت که متعلق به گروه صنعتی گلرنگ می‌باشد پس از تجربه موفق فروشگاه‌های همواره تخفیف افق کوروش و با هدف تامین بخش عمده‌ای از کالاهای مورد نیاز خانواده ایرانی آغاز به کار نمود. این شرکت به دنبال ایجاد محیطی متفاوت برای مشتریست تا بتواند خریدی کامل ولی ارزان داشته باشد.

یکی از ویژگی‌های شرکت فامیلی مدرن پشتوانه‌ی قدرتمند تولید در گروه صنعتی گلرنگ می‌باشد که با تولید بیش از 3500 قلم کالا در قالب 50 برند فعال کمک قابل توجهی به توسعه روزافزون این برند نموده است. همچنین گروه صنعتی گلرنگ با دارا بودن بزرگترین نظام توزیع زنجیره‌ای کالا در سطح کشور پشتیبان بزرگی برای این فروشگاه‌ها می‌باشد. این امتیاز باعث به  وجود آمدن مزیت رقابتی بسیار مهمی شده که رضایتمندی و افزایش قدرت خرید مشتریان را به دلیل تنوع، کیفیت بالا و قیمت مناسب در پی داشته باشد. البته همه تولیدکنندگان و تامین کنندگان کالایی همکاری استراتژیکی با این مجموعه دارند.

در حال حاضر 21 شعبه هایپرفامیلی در شهرهای مختلف کشور در حال فعالیت هستند و در آینده نزدیک شعبه خیابان شریعتی در شهر تهران در مجتمع فاخر پلاتینیوم نیز افتتاح خواهد شد. همچنین به زودی در استان‌های کرمان، مازندران، آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان، بابل و شهرهای دیگر بزودی پذیرای مشتریان گرامی درشعب هایپرفامیلی خواهیم بود.

شرکت فامیلی مدرن در سال 1398 اقدام به افتتاح اولین فروشگاه اینترنتی در استان خراسان رضوی نمود که طی برنامه‌ریزی انجام‌شده، تا پایان سال به 5 شعبه در کشور افزایش می‌یابد. همچنین تعداد شعب فعال فروشگاه نیز تا انتهای سال جاری به 35فروشگاه افزایش خواهد یافت.

این شرکت سیاست توسعه کسب و کار خود را به دو شیوه اجاره و بهره‌برداری از فضای فروشگاهی و اعطای نمایندگی (فرانچایز) استوار نموده است که در این راستا این شرکت از مشارکت و سرمایه‌گذاری در فضاهای تجاری با مساحت بیش از 1000 متر مربع با امکانات استاندارد یک فروشگاه هایپر همچون پارکینگ، انبار، بارانداز و ... در شهرهای با تراکم جمعیت قابل قبول استقبال می‌نماید.

نظرات

نظر خود را بنوسید