عرضه ۱۵۰ کالای نانویی در فروشگاه‌های رفاه

۱۵۰ کالای نانویی از اول آبان ماه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه باقیمت رقابتی در فضایی مجزا عرضه خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای به نقل از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، محمدعلی خراسانی معاون بازرگانی فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در بازدید از یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو از آغاز طرح همکاری این مجموعه با ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در اول آبان سال جاری خبر داد و گفت: تفاهم‌نامه‌ای با ستاد ویژه توسعه فناوری نانو امضا کردیم که بر اساس این تفاهم‌نامه مصوبه عرضه ۱۵۰ کالای نانویی گرفته‌شده است و فروشگاه‌ها برای عرضه این محصولات تجهیز شده‌اند.
وی در مورد شیوه‌های معرفی این محصولات گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به‌عنوان اولین فروشگاه عرضه‌کننده محصولات نانویی خواهد بود که برای جلب اعتماد مردم نسبت به این محصولات اقدام کرده است، به همین منظور روی کالاها نشان استاندارد ستاد ویژه توسعه فناوری نانو حک خواهد شد که علاوه بر صحت‌سنجی کالاها نمادی برای معرفی این محصولات نیز باشد. علاوه بر جلب اعتماد مردم برای تبلیغات و معرفی این محصولات، از طریق صداوسیما و تمام رسانه‌های موجود استفاده خواهد شد .
وی در مورد نوع محصولاتی که در فروشگاه عرضه خواهد شد گفت: کالاهای مصوب در سه دسته آرایشی و بهداشتی، منسوجات و لوازم‌خانگی خواهد بود که شامل شوینده‌ها، اسپری‌های آنتی باکتریال یا آب‌گریزها، لباس و حوله و جوراب ، ظروف آشپزخانه ضد لک که با فناوری نانو بهبودیافته‌اند است.
خراسانی قیمت این محصولات را رقابتی دانست و گفت: با ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در تفاهم‌نامه شرط کردیم که قیمت اعلامی نسبت به قیمت بازار کمتر باشد.

به نقل از وب سایت اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای

نظرات

نظر خود را بنوسید