ابزار ها

نرم‌افزار AnyDesk، نرم‌افزاری است که به شما امکان اتصال به دیگر کامپیوترها از راه دور را می‌دهد. از این نرم‌افزار می توان جهت ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان استفاده نمود. با نرم‌افزار Anydesk  می‌توانید از راه دور و از طریق اینترنت به کامپیوتر طرف مقابل وصل شده و مشکل او را برطرف سازید. توجه داشته باشید نرم‌افزار AnyDesk  تنها کنترل ماوس را به طرف مقابل می‌دهد و دسترسی‌ای به فایل‌ها وجود ندارد.


+ دانلود نسخه 3.4


+ دانلود نسخه 4.0.1

نرم‌افزار KSL Backup، یک نرم‌افزار قدرتمند برای پشتیبان‌گیری و یکپارچه‌سازی داده‌هاست. نرم‌افزار KSL Backup  امکان پشتیبان گیری و ذخیره فایل‌ها در فرمت‌های معمولی و زیپ‌شده Standard Zip)  و 7Z) را برای شما میسر می‌سازد. این برنامه می‌تواند از تمامی فایل‌ها و فولدرها در درایوهای محلی، شبکه و یا محل ذخیره‌های ابری، دیتابیس،  صندوق‌های ذخیره ایمیل و سایر داده‌های برنامه‌های خاص (پروفایل‌ها)، فایل پشتیبان تهیه نماید. مدیریت پیشرفته به شما این امکان را می‌دهد تا در عرض چند ثانیه فایل مورد نظر خود را پیدا کنید، بازیابی کنید و نسخه پشتیبان از آن تهیه نمایید. ویژگی یکپارچه‌سازی نیز این امکان را می‌دهد تا محتوای یکسان دو پوشه را یکپارچه سازید.


+ دانلود نسخه 32 بیتی


+ دانلود نسخه 64 بیتی

نرم‌افزار TXTcollector تمام فایل‌های متنی (.txt) را از مسیر مورد نظر شما جمع‌آوری کرده و در قالب یک فایل متنی بزرگ‌تر درمی‌آورد.

قابل اجرا در ویندوزهای 95/98/ME/NT4/2000/2003/XP/Vista/7


+ دانلود

ویرایشگر (Editor) یکی از مهمترین برنامه های موجود در هر کامپیوتری هست که هرکسی بطور متداول از آن هر روز استفاده می کند. معروفترین و متداولترین ویرایشگر در سیستم عامل های Windows برنامه ی Notepad است که قطعاً همه با آن آشنایی دارند. این برنامه ی کم حجم و سریع در تمامی نسخه های Windows Microsoft وجود دارد و با ظاهری ساده امکان ویرایش متن ها را به همه ی کاربران داده است. ولی این برنامه کامل نیست و اشکالاتی دارد مخصوصا برای کاربران فارسی زبان و یا به طور کلی کاربران رایانه که زبان آن ها از راست به چپ می باشد و قسمت اعظم و مهم ماجرا ذخیره نکردن اطلاعات به صورت پیشفرض در UTF-8 است که باعث بوجود آمدن مشکلاتی در بین کاربران فارسی زبان که اطلاعات چندانی از این مورد ندارند شده است.


+ دانلود نسخه 32 بیتی


+ دانلود نسخه 64 بیتی

doPDF نرم افزاری است که می تواند هر سند قابل چاپی را به یک فایل PDF تبدیل کند، خواه آن فایل یک فایل متنی و یا تصویر باشد. این نرم افزار نیازی به تنظیمات پیشرفته نداشته و برای یک فرآیند تبدیل ساده طراحی شده است. می توانید زمان نصب، این برنامه را به عنوان یک افزودنی برای مایکروسافت آفیس انتخاب کنید که در این صورت یک Toolbar نیز به Word شما اضافه می‌شود که دارای دکمه ای به نام Save as PDF می باشد، و یا اینکه گزینه آن را غیر فعال کرده و با این ابزار به عنوان یک چاپگر مجازی کار کنید، که به این ترتیب بعد از نصب این برنامه یک پرینتر مجازی به نام DoPDF در منوی پرینترهای شما اضافه خواهد شد که شما می‌توانید با استفاده از آن فایل مربوطه را به فرمت PDF ذخیره کنید. این نرم افزار دارای یک رابط کاربری ساده است و هر دو گروه افراد مبتدی و حرفه ای می توانند از آن استفاده کنند. همچنین این برنامه به میزان کمی از منابع سیستم استفاده کرده و مشکلی در رجیستریویندوز شما ایجاد نخواهد کرد.


+ دانلود


+ دانلود راهنمای جلوگیری از نشر و نفوذ بدافزارهای باج گیر


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows xp sp2 x64


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows xp sp3 x64


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows vista x86


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows vista x64


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows 7 x86


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows 7 x64


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows 8.1 x86


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows 8.1 x64


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows 8.1 RT x64


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows 10 x86


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows 10 x64


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows 10(1511) x86


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows 10(1511) x64


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows 10(1607) x86


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows 10(1607) x64


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows Server 2003 sp2 x86


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows Server 2003 sp2 x64


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows Server 2008 x86


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows Server 2008 x64


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows Server 2008 R2 x64


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows Server 2012 x64


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows Server 2012 R2 x64


+ دانلود بسته ی به روز رسانی Windows Server 2016 x64