سیستم ارسال پیامک کیان

ایجاد یک راه ارتباطی با مشتریان و تداوم در برقراری ارتباط، شیوه‌ی موثری در وفادارسازی مشتریان است. این روزها نیاز اصلی فروشگاه‌ها این است تا با ایجاد مزایای رقابتی کاری کنند مشتریان از میان تمامی فروشگاه‌هایی که محصولات مشابهی را عرضه می‌کنند، آن‌ها را انتخاب کنند.
اطلاع‌رسانی پروموشن‌ها، امتیازها و میزان اعتبار کسب‌شده راهی است برای ترغیب هرچه بیشتر مشتری در جهت تبدیل شدن او به یک مشتری وفادار، اما این اطلاع‌رسانی‌ها  نیازمند یک بستر ارتباطی است. ارسال پیامک یکی از رایج‌ترین و راحت‌ترین راه‌های ارتباطی میان مشتریان و فروشگاه‌هاست. 
نرم‌افزار ارسال پیامک کیان ابزاری در جهت برقراری چنین ارتباطی در بستر پیامکی است.
 
برخی  از امکانات سیستم ارسال پیامک کیان
  • ارسال پیامک پس از عضویت در باشگاه مشتریان آن مجموعه
  • ارسال پیامک پس از هر خرید مشتری (با امکان تنظیم حداقل میزان خرید و تنظیم زمان مجاز برای ارسال )
  • ارسال پیامک پس از محاسبه امتیاز و اعتبار دریافتی حاصل از خرید
  • ارسال پیامک پس از مصرف میزان اعتبار
  • ارسال پیامک در روزهای خاص (تولد، مناسبت‌ها و …)
 
یکی دیگر از مزایای استفاده از سیستم ارسال پیامک کیان، اطلاع‌رسانی به مدیران فروشگاه است بدین صورت که می‌توان مشخص نمود پس از پایان هر روز کاری میزان فروش از طریق پیامک به مدیریت مجموعه ارسال شود.
سیستم ارسال پیامک کیان یکپارچه با نرم‌افزار فروشگاهی کیان می‌باشد و در دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور ثبت شده‌است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آَشنایی با ماژول تولید کارگاهی می‌توانید با شماره 02187700165 (داخلی2) تماس گرفته یا درخواست خود را از طریق تکمیل فرم دمو در سایت اطلاع دهید.