اتصال با  تخفیفان

راهکاری برای وفادارسازی مشتریان

شرکت نرم افزاری کیان نور رایانه با همکاری شرکت تخفیفان اقدام به راه‌اندازی سرویس بازگشت وجه برای مشتریان فروشگاه‌های زنجیره‌ای نموده‌است. برنامه تخفیفی هوشمندانه و جذابی که باهمکاری دو شرکت باعث افزایش تعداد مشتریان فروشگاه‌های زنجیره‌ای و افزایش وفاداری مشتریان و دسترسی هدفمند آنان خواهد شد.

در این روش، مشتریانی که از فروشگاه‌های مجهز به نرم‌افزار فروشگاهی کیان و طرف قرارداد با تخفیفان خرید نمایند، مبلغی از خرید خود را در قالب بازگشت وجه (Cash Back) دریافت می‌کنند.این روش موجب صرفه‌جویی هزینه مشتریان و ترغیب آن‌ها به خرید بیشتر و وفاداری نسبت به فروشگاه خواهد شد.

 

همچنین سرویس دیگری که با مجموعه تخفیفان در شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای قابل اجراست، پیاده‌سازی سرویس پرداخت سریع است. در این روش لازم است مشتری از طریق تلفن همراه وارد اپلیکیشن تخفیفان شده و روی گزینه پرداخت سریع ضربه بزند. پس از آن فروشگاه مورد نظر را انتخاب کرده و ساخت بارکد را بزند. پس از ساخت بارکد، فقط کافیست آن را به صندوق‌دار فروشگاه نشان داده و خرید خود را نهایی کند پس از تکمیل خرید، درصدی از مبلغ خرید تحت عنوان بازگشت وجه به کیف پول تخفیفان مشتری بازگردانده می‌شود که می‌تواند در خریدهای آتی از آن استفاده کند.

راهنمای استفاده از سرویس پرداخت سریع تخفیفان در خرید حضوری از فروشگاه های زنجیره ای

جهت کسب اطلاعات بیشتر و برقراری این سرویس در مجموعه فروشگاهی خود می‌توانید با کارشناسان کیان از طریق شماره 02187700165 ( داخلی 2) در ارتباط باشید یا درخواست خود را از طریق تکمیل “فرم دمو نرم‌افزار” اعلام نمایید.