تولید کارگاهی کیان

تولید یک محصول تنها به کارخانه یا مرکز تولیدی مختص نمی‌شود گاهی در فروشگاه دو یا چند کالا با یکدیگر ترکیب شده و کالای جدیدی را به‌ وجود می‌آورند (همانند شیرینی‌پزی، نانوایی و …). اگر شما هم مدیر آن دسته از فروشگاه‌ها یا مراکزی هستید که محصولی را تولید می‌کنید، قطعا یک نرم‌افزار می‌تواند برای مدیریت بهتر مواد اولیه لازم جهت تولید محصول،  محاسبه بهای تمام‌شده محصول، فروش و کنترل موجودی محصول تولیدی و… به کمک شما بیاید. 
در این حالت پیشنهاد ما برای شما استفاده از ماژول تولید کارگاهی کیان است که می‌تواند امکاناتی از قبیل تنظیم دستور‌العمل تولید کالا ، کنترل و نظارت بر روی موجودی کالاها در انبار و برآورد هزینه نهایی محصول را در اختیار شما قرار دهد.
شما با استفاده از ماژول تولید کارگاهی کیان به راحتی می‌توانید مشخص کنید برای تولید هر محصول از چه مواد اولیه‌ای و به چه مقدار باید استفاده شود و چه تعداد یا مقداری می‌خواهید محصول تولید کنید، سیستم تولید کارگاهی هنگام تولید به طور خودکار از مقدار مواد اولیه در انبار می‌کاهد و تعداد محصول تولید‌شده را افزایش می‌دهد و براساس هزینه مواد اولیه و هزینه سربار، هزینه کالای تولید‌شده را برآورد می‌نماید و درنهایت گزارش‌های مختلفی از موجودی و فروش کالای تولیدی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا برای تولید آتی محصول بتوانید دقیق‌تر برنامه‌ریزی کنید.
برخی امکانات تولید کارگاهی کیان
  • تنظیم دستورالعمل تولید کالای محصول
  • تنظیم سند تولید کالای محصول در فروشگاه تک انباری و چند انباری
  • برآورد هزینه نهایی و تمام شده کالای محصول براساس هزینه مواد اولیه و هزینه سربار
  • کاهش تعدادی و مقداری مواد اولیه در انبار
  • افزایش کالای تولیدشده در انبار
  • پیش‌بینی نیاز به تولید کالا
  • انواع گزارشات مربوط به موجودی و فروش کالای تولید‌شده
 
ماژول تولید کارگاهی کیان یکپارچه با نرم‌افزار فروشگاهی کیان می‌باشد و در دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور ثبت شده‌است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آَشنایی با ماژول تولید کارگاهی می‌توانید با شماره 02187700165 (داخلی2) تماس گرفته یا درخواست خود را از طریق تکمیل فرم دمو در سایت اطلاع دهید.