آشنایی با شرکت نرم‌افزاری کیان نور رایانه

 

شرکت نرم‌افزاری کیان نور رایانه افتخار دارد با ارائه راهکارها و نرم‌افزارهای جامع و یکپارچه خود مبتنی بر آخرین دستاوردها و فناوری‌های روز صنعت نرم‌افزار و صنعت خرده فروشی و با بهره‌مندی از متخصصین مجرب، مشتریان خود را در امر مدیریت فروشگاه همراهی نماید. در این راستا کیفیت و ارائه خدمات برتر به مشتریان، سرلوحه فعالیت‌های این شرکت قرار گرفته است. در ادامه با شرکت کیان نور رایانه و فعالیت‌های آن از آغاز تا به حال، اهداف و چشم‌اندازها، جوایز و تقدیرنامه‌هایی که در طول سالیان فعالیت به آن مفتخر به دریافت شده‌ایم، بیشتر آشنا خواهید شد.

 

از سال 79 تا 85

شرکت کیان در سال 1379 به عنوان بخش خارجی طراحی و توسعه شرکت لوگ‌ور آلمان، با هدف ارائه راهکاری مطمئن و متمرکز به مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تولید نرم‌افزارهای یکپارچه فروش فروشگاهی تأسیس گردید.

حاصل این همکاری تکمیل نرم‌افزار، LUCAS پیشرفته‌ترین نرم‌افزار فروشگاهی زنجیره‌ای اروپا مبتنی بر فناوری،Java و ارائه آن به بسیاری از فروشگاه‌های زنجیره‌ای در اروپا شد؛ پس از موفقیت‌های پی‌درپی در سال 1382 شرکت تورکس ریتیل انگلستان، شرکت لوگ‌ور و این نرم‌افزار را خریداری کرده و این برنامه را به عنوان محصول استراتژیک خود معرفی نمود.

 

از سال 85 تا 89

شرکت کیان نور رایانه به عنوان یک گروه توانمند، با توجه به دانش فنی فراهم شده در زمینه صنعت خرده فروشی، کسب تجارب بسیار از برون‌سپاری نرم‌افزار و آشنایی با بازارهای بین‌المللی به طراحی و تولید مجموعه نرم‌افزاری جدیدی در زمینه سیستم‌های جامع و یکپارچه فروشگاه‌های زنجیره‌ای مبتنی بر فناوری .Net Framework اقدام نمود.

در این راستا KCMS (سیستم جامع مدیریت فروش فروشگاهی کیان)، به عنوان یک سیستم مدیریتی فراگیر، جهت سازماندهی و بهینه‌سازی تمامی مراحل سازمانی در زمینه فروش و به ویژه اتوماسیون فروشگاه‌های زنجیره‌ای، بر اساس استانداردهای بین‌المللی و نیازهای عملیاتی روز کشور، طراحی و پیاده‌سازی شد.

 

از سال 89 تاکنون

شرکت کیان نور رایانه با به‌کارگیری مجموعه‌ی نرم‌افزاری منحصربه‌فرد خود هم‌اکنون به منظور رفع نیازهای جاری جامعه فروشگاهی به صورت پویا به فعالیت‌های خود در زمینه توسعه نرم‌افزار KCMS ادامه می‌دهد و می‌کوشد تا با پشتیبانی مستمر، مشتریان خود را در عرصه مدیریت متمرکز همراهی کند. در این مسیر، این شرکت به منظور تکمیل فرآیندهای فروشگاهی و مدیریتی کامل‌تر، نرم‌افزارهای مرتبطی را طراحی نموده که استفاده از آنها در روند کاری مدیریت بسیار کارساز خواند بود.

این شرکت با طراحی و ارائه «سیستم جامع مدیریت فروش فروشگاهی کیان» و همچنین نرم‌افزارهای داشبورد مدیریت، کیوسک اطلاع‌رسانی و اتوماسیون انبارداری سیار (PDA)، مشتریان خود را در مدیریتی یکپارچه و فراگیر جهت سازماندهی و بهینه‌سازی تمامی مراحل سازمانی فروش بر اساس استانداردهای بین‌المللی همراهی می‌کند.

 

فعالیت‌های اصلی شرکت کیان نور رایانه به قرار زیر می‌باشد:

  • ارائه نرم‌افزارهای متنوع به منظور دستیابی به مدیریتی مطمئن در فروشگاه‌های کوچک، زنجیره‌ای و فروشگاه‌های بسیار بزرگ
  • نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار‌ها
  • ارائه خدمات آموزشی و پشتیبانی از تمامی نرم‌افزارهای سیستم جامع مدیریت فروش فروشگاهی کیان
  • رفع نیازهای جدید مشتریان در مجموعه نرم‌افزارها با توجه به ساختار نرم‌افزارهای ارائه شده به مشتریان و همچنین ارائه نسخه‌های جدید

جوایز و افتخارات کیان

جوایز کیان

تقدیر مشتریان از شرکت نرم‌افزاری کیان نور رایانه

تقدیر مشتریان از کیان

تقدیر مشتریان ازکیان

اهداف و چشم اندازهای شرکت نرم‌افزاری کیان نور رایانه

اهداف و چشم اندازهای کیان