ابزار و وب سرویس سامانه جامع انبار کیان

همانطور که حتما مطلع هستید چندی است یک طرح ملی با عنوان سامانه جامع انبار و مراکز نگهداری کالا شکل گرفته که هدف آن ساماندهی و یکپارچه‌سازی انبارها، مدیریت ورود و خروج کالا به کشور، شناسه‌دار کردن انبارها و مراکز نگهداری کالا، مدیریت موجودی انبارها در طول زنجیره تامین و … است. در این طرح تمامی مجموعه‌های فروشگاهی ملزم هستند اگر کالایی دارند که مشمول ثبت در سامانه می‌شوند، در دوره‌های خاص بنابر قوانین به سامانه مراجعه کنند و اطلاعاتی چون موجودی کالا، میزان فروش و تامین‌کننده را وارد کنند که کاری بسیار زمان‌بر است.
در این راستا شرکت نرم‌افزاری کیان نور رایانه، ابزار و وب سرویس ویژه ارسال اطلاعات سامانه جامع انبارهای کیان را طراحی و پیاده‌سازی کرده است که می‌تواند با برقراری ارتباط بین سامانه جامع انبار و نرم‌افزار فروشگاهی کیان این فرآیند را به صورت اتومات انجام داده و تا حد زیادی در زمان صرفه‌جویی نماید.
برخی امکانات ابزار و وب سرویس سامانه جامع انبار کیان
  • امکان اتصال و ارتباط (Mapping) کالاهای مشخص شده سیستم به کالاهای مشمول در سامانه
  • امکان تعریف واحد‌های اندازه گیری و دیتاهای مورد نیاز سامانه و ارتباط با کالاهای موجود
  • امکان ثبت اطلاعات مورد نیاز انبارهای فروشگاهی کیان (بهره بردار،کدپستی،شماره تماس و …) جهت ارسال به سامانه
  • امکان تنظیم زمان ارسال اطلاعات به سامانه
  • تهیه و تجمیع اطلاعات ذکر شده به جهت ثبت رسید کالاهای مشمول انبارهای مشخص شده، به صورت روزانه در سامانه
ابزار و وب سرویس سامانه جامع انبارها یکپارچه با نرم‌افزار فروشگاهی کیان می‌باشد و در دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور ثبت شده‌است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با این ماژول می‌توانید با شماره 02187700165 (داخلی2) تماس بگیرید. یا درخواست خود را از طریق تکمیل فرم دمو در سایت اطلاع دهید.