سیستم سفارش تلفنی کیان

باتوجه به سبک زندگی مدرن و شلوغی‌های روزمره افراد فرصت کمی برای رفتن به ‌فروشگاه‌ها و خرید پیدا می‌کنند و اغلب به سمت خرید‌های غیرحضوری مانند خرید اینترنتی یا سفارش از طریق تلفن و … می‌روند. یکی از راهکارهایی که می‌تواند به فروش بیشتر فروشگاه‌ شما و خدمت‌رسانی بهتر به مشتریان کمک کند، راه‌اندازی سفارش تلفنی است تا بتوانید کالا و خدمات خود را به طیف وسیع‌تری از مشتریان، عرضه‌نمایید. شاید فکر کنید وقتی فروشگاه اینترنتی دارم چه نیازی به سفارش تلفنی هست؟

نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این است که تمامی مشتریان شما ممکن است به یک سرویس خوب اینترنتی دسترسی نداشته باشند یا بعضا با اصول استفاده از فروشگاه اینترنتی و ثبت سفارش آنلاین آشنا نباشند اما تلفن به راحتی در اختیار افراد وجود دارد و سفارش از طریق آن راه ساده‌ای است، هزینه‌ چندانی ندارد و زمان زیادی نمی‌برد.

همین سفارش تلفنی به ظاهر ساده می‌تواند برای فروشگاه، چالشی به همراه داشته باشد و فرآیندی زمان‌بر و گاهی خسته‌کننده شود.

در حالت معمول و سنتی، زمانی‌که مشتری تماس می‌گیرد، فرد پاسخ‌دهنده لازم است اطلاعات مشتری و سفارش را یادداشت نماید، بعد از آن نوبت به چک کردن موجودی و محاسبه قیمت می‌رسد. درصورتی‌که کالایی موجود نباشد لازم است با مشتری تماس گرفته، عدم موجودی را اطلاع دهد و تغییراتی در سفارش ایجاد کند.

سیستم سفارش تلفنی کیان می‌تواند با اتصال به نرم‌افزار فروشگاهی تمامی این فرآیند را برای شما ساده‌تر کرده و با سرعت بیشتری اجرا نماید.

با استفاده از این سیستم مشتری به طور خودکار شناسایی می‌شود و می‌توان مشتری جدید را ثبت نمود، موجودی کالا پیش روی شما نمایش داده می‌شود، فاکتور محاسبه شده و به طور خودکار از موجودی انبار کاسته می‌شود و می‌توانید پیکی را هم به فاکتور انتساب دهید و در نهایت گزارش‌های ویژه این ماژول می‌تواند اطلاعات متنوعی از جمله اطلاعات کالا، مشتری، آدرس مشتری، پیک و … را در به مدیریت ارائه نماید.

برخی از امکانات ماژول سفارش تلفنی کیان

  • نمایش اطلاعات مشتری با استفاده از فناوری ID Caller
  • تعریف مشتری جدید در صورت موجود نبودن اطلاعات در بانک اطلاعاتی
  • کنترل موجودی و رزرو کالا در انبار در هنگام تنظیم سفارش مشتری
  • کنترل سفارش‌های باز مشتری و جلوگیری از ثبت سفارش‌های تکراری از سوی یک مشتری
  • صدور فاکتور فروش براساس سفارش و انتساب پیک مربوطه
  • ارائه گزارش ویژه فروش‌های انجام شده از طریق سفارش تلفنی

سیستم سفارش تلفنی کیان یکپارچه با نرم‌افزار فروشگاهی کیان می‌باشد و در دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور ثبت شده‌است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با این ماژول می‌توانید با شماره 02187700165 (داخلی2) تماس گرفته یا درخواست خود را از طریق تکمیل فرم دمو در سایت اطلاع دهید.