راهکار نرم‌افزاری فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی

بی‌نهایت کالا در سیستم فروشگاهی تعریف کنید، به راحتی اطلاعات تامین کنندگان و قراردادهایشان را ثبت کنید و با آن‌ها در تعامل باشید. با استفاده از کیوسک اطلاع‌رسانی اطلاعات کالاها، نحوه استفاده و … را به مشتریان خود نمایش دهید. با تعریف انواع پلن‌ها تخفیفی ( تخفیف پلکانی روی رسید یا روی کلا، جایزه روی کالا و …) افراد را ترغیب به خرید بیشتر کنید. با راه‌اندازی باشگاه، امتیازدهی و برگزاری قرعه‌کشی، جمعی از مشتریان وفادار خود را شکل دهید.

از طریق فروش تلفنی و فروشگاه اینترنتی محصولات خود را عرضه کنید وبه صورت یکپارچه با شعب فروشگاهی، آن‌ها را مدیریت کنید. با بررسی رفتار خرید مشتریان از طریق داشبوردهای مدیریتی و هوش تجاری، تصمیمات بهتری برای موجود کردن و سفارش کالاها در هر شعبه و منطقه داشته باشید.

در لحظه از موجودی فروشگاه‌ها و انبارها و میزان فروش شعب و هر صندوق آگاه شوید و با سیستم‌های انبارداری و انبارگردانی کیان، در کمترین زمان با بالاترین میزان دقت، فرآیند انبارگردانی را انجام دهید.

سیستم فروشگاهی کیان تمامی موارد ذکر شده و امکانات بی‌شمار دیگری را به صورت جامع و یکپارچه در اختیار شما قرار می‌دهد تا آسوده‌خاطر فروشگاه‌های آرایشی و بهداشتی خود را مدیریت کرده و آن‌ها را توسعه دهید.

لطفا برای آشنایی بیشتر با امکانات ماژول‌های مختلف نرم‌افزاری کیان به بخش محصولات مراجعه فرمایید. کارشناسان فروش ما نیز با افتخار آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما هستند.

برای درخواست دمو از طریق فرم اقدام کنید.