راهکار نرم‌افزاری فروشگاه شیرینی و شکلات

تا به حال به مزایای استفاده از یک نر‌م‌افزار فروشگاهی و برقراری ارتباط میان شعب فروشگاه قنادی، آجیل و خشکبار خود فکر کرده‌اید؟

نرم‌افزار فروشگاهی کیان با برقراری ارتباطی مستمر میان شعب مختلف فروشگاه، به شما امکان مدیریت یکپارچه، تعریف کالا و قیمت‌گذاری واحد و کنترل موجودی‌ها را می‌دهد. راهکار نرم‌افزاری کیان برای فروشگاه‌های عرضه‌کننده شیرینی و شکلات به شما امکان تعریف انواع کالاهای وزنی، فله و بسته‌بندی را می‌دهد و با برقراری ارتباطی یکپارچه میان ترازو و صندوق فروشگاهی، سرعت و دقت را بالا برده و به میزان قابل توجهی از خطای انسانی می‌کاهد.

با این سیستم یکپارچه می‌توانید محصولات خود را به صورت اینترنتی یا تلفنی نیز به مشتریان عرضه کنید و با تشکیل باشگاه مشتریان و استفاده از روش‌های مختلف امتیازدهی، جمعی از مشتریان وفادار خود را بسازید.

با یکپارچه سازی داده‌ها و اطلاعات تمامی شعب از طریق سیستم مدیریت هوشمند تجاری کیان یا BI می‌توانید کالاهای پرفروش و سودده هر فروشگاه را بیابید و براساس آمارها و اطلاعات با سلیقه مشتریان خود بیشتر آشنا شوید و برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای عرضه محصولات خود در هر بازه زمانی و هر منطقه فروشگاه داشته‌باشید.

لطفا برای آشنایی بیشتر با امکانات ماژول‌های مختلف نرم‌افزاری کیان به بخش محصولات مراجعه فرمایید. کارشناسان فروش ما نیز با افتخار آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما هستند.