راهکار نرم‌افزاری فروشگاه‌های کیف، کفش و پوشاک

نرم‌افزار فروشگاهی کیان، راهکاری جامع و یکپارچه برای مدیریت هرچه بهتر شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای کیف، کفش و پوشاک در اختیار شما قرار می‌دهد. با تعریف الگوهایی از رنگ، جنس، سایز و … کالاها را به صورت خودکار تعریف کنید تا در زمان صرفه‌جویی شود و نیازی به تعریف کردن دستی تعداد زیاد کالاها نباشد. از میزان موجودی و فروش شعب خود در لحظه مطلع شوید. با انوع کارت‌ها و کیف پول‌های مجازی امکان خرید متفاوتی را برای مشتریان خود میسر کنید. با پلن‌های تخفیفی و امتیازدهی مختلف مشتریان را به خرید بیشتر و وفاداری نسبت به برندتان ترغیب کنید. با عرضه محصولات خود به صورت آنلاین، تجربه خرید خوبی را در ذهن مشتریان ثبت کنید. و با استفاده از گزارش‌ها و داده‌های آماری مختلف، رفتار خرید مشتریان را ردیابی کنید، با سلیقه آن‌ها آشنا شوید و مناسب‌ترین محصول را در بهترین زمان به آن‌ها عرضه کنید.

تمامی این موارد تنها بخش کوچکی از امکانات بی‌شماری است که با بهره‌گیری از نرم‌افزار فروشگاهی کیان می‌توانید در اختیار داشته‌باشید.

لطفا برای آشنایی بیشتر با امکانات ماژول‌های مختلف نرم‌افزاری کیان به بخش محصولات مراجعه فرمایید. کارشناسان فروش ما نیز با افتخار آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما هستند