پشتیبانی نرم‌افزار فروشگاهی کیان

پس از تجهیز فروشگاه زنجیره‌ای یا هایپرمارکت شما به نرم‌افزار جامع مدیریت فروشگاهی کیان هرگز شمارا تنها نخواهیم گذاشت. نیروهای مجرب پشتیبانی کیان در تمامی ایام سال حتی روزهای تعطیل رسمی (به غیر از روز عاشورا)  از ساعت نه صبح تا نه شب آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستند و مسائل پیش آمده را به صورت تماس تلفنی، ریموتی یا در صورت نیاز اعزام کارشناس به فروشگاه،برطرف خواهند کرد. نیروهای پشتیبان به شما کمک می‌کنند بیشترین بهره را ازامکانات نرم‌افزار فروشگاهی ببرید.

پشتیبانی نرم‌افزار کیان به وسیله‌ی گروه‌های اختصاصی اجرا می‌شود. بدین معنی که پس از استقرار نرم‌افزار کیان در شعب فروشگاهی شما، یک گروه از تیم پشتیبانی کیان به شما اختصاص داده می‌شود که در زمان تماس مستقیم به گروه مربوط خود وصل می‌شوید.

 

استفاده از گروه‌های پشتیبانی چه مزیتی به همراه می آورد؟

 

از آنجا که شما همیشه در زمان تماس به تیم مختص به خود متصل می‌شوید، مدت زمان انتظار شما به حداقل می‌رسد و تمامی نفرات گروه با فروشگاه‌های شما، سیاست‌ها و فرآیندهای آن آشنا هستند و از مسائل احتمالی پیشین هم آگاه هستند درنتیجه نیازی نیست بارها زمان زیادی را صرف معرفی فروشگاه و توضیح چگونگی فرآیندهایتان به پشتیبان، نمایید.

 

راه‌های ارتباطی با پشتیبانی کیان

  • 02187700165 داخلی 1

  • support@kyansoftco.com

پشتیبانی تخصصی نرم افزار فروشگاهی کیان، 364 روز سال از 9 صبح تا 9 شب