ارسال اطلاعات مالیاتی کیان

سامانه مودیان مالیاتی، سامانه‌ای است که به منظور ساماندهی صورت‌های مالی توسط سازمان امور مالیاتی کشور شکل گرفته و تمامی مودیان، صاحبان مشاغل صنفی، غیرصنفی و اشخاص حقوقی را ملزم به استفاده از آن کرده‌است.

ماژول “ارسال اطلاعات مالیاتی کیان” به این منظور طراحی و پیاده‌سازی شده است تا اطلاعات مورد نیاز سامانه مودیان مالیاتی را به سامانه مذکور ارسال نماید. انتقال اطلاعات با توجه به درخواست مجموعه فروشگاهی به صورت مستقیم و یا از طریق شرکت‌های معتمد (TSP) صورت می‌گیرد.

چنانچه تمایل به برقراری ارتباط میان پایانه فروشگاهی خود و سامانه مودیان مالیاتی کشور را دارید می‌توانید از طریق کلیک بر روی ثبت درخواست اتصال، درخواست خود را ارسال نمایید.

اتصال نرم افزار فروشگاهی کیان به سامانه مودیان مالیاتی

ثبت درخواست اتصال به سامانه مودیان مالیاتی

و چنانچه تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از ماژول “ارسال اطلاعات مالیاتی کیان” را دارید، کارشناسان ما با افتخار آماده پاسخ‌گویی خواهند بود. از طریق شماره 02187700165 داخلی 2 می‌توانید با کارشناسان کیان در ارتباط باشید.

تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از صنفی و غیرصنفی مشمول این قانون می‌شوند.

تمامی مشمولان می‌توانند از طریق سایت سامانه مودیان مالیاتی، به نشانه tp.tax.gov.ir ثبت‌نام خود را انجام دهند.

صورت حسابی را که دارای شماره منحصر به فرد مالیاتی است و اطلاعات مندرج در آن، در حافظه مالیاتی فروشنده ذخیره می‌گردد، صورت حساب الکترونیکی مالیاتی می‌نامند. به زبان ساده‌تر صورتحساب الکترونیکی چیزی شبیه به فاکتورهای فروش قدیمی است که انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع کسب و کاری که در آن فعالیت می‌کنید، باید یکی از انواع صورت‌حساب‌های الکترونیکی را صادر و به صورت هفتگی برای سامانه مودیان ارسال کنید

بله این قابلیت در نرم‌افزار کیان طراحی و در مجموعه‌های فروشگاهی بزرگ و هلدینگ‌ها پیاده‌سازی شده‌است.

بله یکی از روش‌های پیاده‌سازی شده در نرم‌افزار کیان برای ارسال اطلاعات مالیاتی به سامانه مودیان مالیاتی کشور از طریق شرکت‌های معتمد (TSP) می‌باشد.

باید جریمه‌ای معادل حداقل 23 درصد از فروش خود را پرداخت کنند.