نرم‌افزار کالابرگ الکترونیکی کیان

کالا برگ الکترونیک، طرحی است بر پایه اختصاص کالا به کد ملی، یعنی به ازای کدملی سرپرست خانوار، اعتبار حساب آن فرد شارژ خواهد شد. میزان شارژ اعتبار در حساب یارانه‌ای به اندازه مابه التفاوت قیمت ده قلم کالاهای اساسی نسبت به قیمت سال گذشته است. از جمله مزایای طرح کالابرگ الکترونیکی این است که اعتبار یارانه یک ماه جلوتر قابل استفاده می‌باشد و در طول دوره مشخص، قیمت‌ها برای خود مصرف‌کننده ثابت می‌ماند.

همگام سازی صندوق فروشگاهی کیان با سامانه کالا برگ الکترونیک (فارا)

شرکت کیان نور رایانه همگام‌سازی لازم را با سرویس سامانه فارا پیاده‌سازی کرده است و سرپرست خانوار با رجوع به فروشگاه طرف قرارداد و شماره گیری کد دستوری #28*788* و دریافت کد یکبار مصرف، امکان استفاده از کالابرگ بر اساس میزان مجاز را خواهد داشت.

سامانه کالابرگ الکترونیک فارا

پیاده‌سازی کالا برگ الکترونیک با کارتخوان پرداخت الکترونیک سپ

در جهت آسان نمودن خرید با کالابرگ امکان استفاده از این خدمات روی دستگاه‌های پرداخت الکترونیک سپ فراهم شده است. یعنی فرد سرپرست خانوار با هر کارت بانکی عضو شتاب امکان استفاده از کالابرگ را در این کارتخوان خواهد داشت.

سامانه کالابرگ الکترونیک با پرداخت الکترونیک سپ
طرح کالابرگ الکترونیکی در حال حاضر در تعداد کثیری از هایپرمارکت‌های زنجیره‌ای کشور چون دیلی‌مارکت، هایپرفامیلی و … با نرم‌افزار فروشگاهی کیان پیاده‌سازی شده‌است. چنانچه قصد اجرای این طرح در شعب فروشگاهی خود را دارید از طریق تکمیل فرم درخواست دمو نرم‌افزار کیان یا تماس با شماره 02187700165 داخلی 2 می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
راهنمای استفاده از کالابرگ الکترونیکی در هایپرمارکت‌های زنجیره‌ای