مینیموم مارکت افغانستان مجهز به نرم افزار زنجیره ای کیان

برند آرکیوفشن در سال 1396به ثبت رسید و در سال 1400 اولین شعب خود را راه‌اندازی نمود که شرکت نرم‌افزاری کیان نور رایانه این افتخار را داشته از ایتدا در کنار این برند شجاع و جذاب باشد. در این برند تلفیق گذشته و آینده به زیبایی نمایان است و پنجره‌ای را رو به تاریخ گذشتگان فراموش شده‌ای گشوده است که بسیار افتخارآمیز است. لازم به ذکر است این برند در کشوهای ایران و پرتغال به ثبت رسمی رسیده‌است.

فروشگاه پوشاک آرکیوفشن مجهز به نرم افزار زنجیره ای کیان

تولد برند آرکیوفشن

صدرالدین شریعتمداری که در بین دوستانش او را با نام صدرا شناخته می‌شود، متولد 1360 است و با برندهای اروپایی آدولفو دومینگز، بوجی، جی اکس ، کلارکس و نیز طراحی و ایده پردازی بسیاری از برندهای ایرانی از جمله بادی اسپینر، پنو، فلیتیو، رامودایتی، ایزوکیدز و مشاوره ی مارکتینگ به بسیاری دیگر نظیر بی سی سی، پیانو، زاگرس و … ، قدم در مسیری که در ذهن خود یعنی تلفیق مد و باستان‌شناسی گذاشت و اولین بوتیک موزه را راه‌اندازی کرد. او اعتقاد دارد بدون شناخت تاریخ نمی‌توان در مسیر آینده حرکت کرد. او با تجربیاتی که در محوطه‌های باستانی ازبکی و جیرفت و همنشینی همیشگی با تیم های حفاری بسیار برجسته‌ی بین‌المللی به باستان‌شناسی پیوند خورد. این پیوند موجب شد تا این ایده که (کمد لباسهای‌مان را مبدل به کتابخانه‌ای از جنس لباس‌ها کنیم و تاریخ را توسط لباس‌ها از گوشه موزه‌ها و درون کتاب‌ها خارج کنیم و به میان جامعه آوریم) به ذهن او رسید. او معتقد است برند آرکیوفشن یا همان باستان پوش در اصل یک حرکت اجتماعی است نه فقط یک محصول و یا حتی یک برند.

نام‌گذاری آرکیوفشن یا باستان‌پوش

نام برند آرکیوفشن یک ترکیب از لغت آرکیولوژی به معنای باستان‌شناسی و فشن به معنای مد است که در سال 2017 میلادی همزمان با رنسانسی در برندهای ایرانی، شکل گرفت. این برند برای خوانش بهتر نام آرکیوفشن، خود را با نام باستان‌پوش معرفی کرده است تا ضمن پاس داشتن زبان فارسی، ساختار بین‌المللی خود را نیز حفظ کرده باشد.