چرم منط مجهز به نرم افزار زنجیره ای کیان

با تلاقی خلاقیت و همت عالی در یک زمان، در سال 1350، شرکت چرم آفتاب توسط خاندان پورمنطقی آغاز به فعالیت کرد. برند چرم آفتاب پس از گذر از فراز و فرودهای بسیار به تامین کننده‌ای معتبر در این صنعت تبدیل شد که علاوه بر برندهای داخلی، با برندهای خارجی نیز همکاری داشت.

امیرحسین پور منطقی، نسل سوم از خانواده پورمنطقی در سال 1395، برند چرم منط را بنیان‌گذاری کرد. وجود کارخانه‌‌ بزرگی با خطوط کامل فرآوری پوست، استفاده از دانش روز جهان، داشتن کارگاه‌های طراحی و تولید اختصاصی، فروشگاه‌های متعدد در داخل و خارج از ایران، حفظ دائمی کیفیت چرم در کنار تجارب چند دهه، موجب شده است منط به یک برند مورد اعتماد برای مردم و شرکای تجاری خود تبدیل شود.

شعار چرم منط “You Smile I Smile”است که بیانگر تلاش بنیان‌گذاران این برند بوده و همچنان نیز است. تولیدات چرمی منط آثار هنری دست رنگ و دست دوزی هستند که از چرم طبیعی خلق شده‌اند. این تولیدات شامل انواع کیف و کفش چرم، کیف اداری، کیف دوشی، کیف دستی زنانه، کیف پول، کمربند و اکسسوری چرم است.

چرم منط بیش از 20 شعبه در سراسر کشور و یک پایگاه فروش اینترنتی دارد. باعث افتخار است که چرم منط از سال 1398 برای مدیریت یکپارچه شعب و پایگاه اینترنتی خود از نزم‌افزار کیان نور رایانه و وب سرویس فروش اینترنتی کیان استفاده می‌کند. منط خود را برای جلب مشارکت بزرگ‌ترین طراحان روز دنیا برای تولید محصولاتی در سطح استانداردهای جهانی، با دستیابی به راندمان بالاتر، پیشرو بودن در طراحی و تولید محصولات چرمی در ارائه مد روز جهان و تداوم روند تولید با بالاترین کیفیت آماده کرده است.

چرم منط مجهز به نرم افزار زنجیره ای کیان