چرم فرشتگان مجهز به نرم افزار فروشگاهی کیان

فروشگاه  کیف و کفش فرشتگان با 6 شعبه در شهر شیراز و ارائه محصولات متنوع و با کیفیت در زمینه ی کیف و کفش سعی در تامین خواسته ها و ارزش آفرینی برای تمامی اقشار جامعه و گروه های گوناگون سنی، شغلی، درآمدی و پوشش سلایق همه مصرف کنندگان را دارد.

 

 

داستان موفقیت چرم فرشتگان با نرم‌افزار فروشگاهی کیان

مجموعه چرم فرشتگان موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود از خرید محصولات می‌دانند. چرا که بر این باورند در دنیای امروز، رضایت مشتریان تنها برگ برنده آنها خواهد بود. در همین راستا سعی نمودند به جای هزینه بالای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنند.

مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای کیف و کفش فرشتگان همواره به طراحی محصولات حساسیت بالا داشته و با متد ها و مدهای روز جهانی خود را منطبق و هم راستا نموده تا جایی که مشتری ترجیح داده به جای هزینه برای یک برند گران قیمت مشابه همان را با کیفیت عالی و قیمت مناسب از فرشتگان تهیه نماید و این یکی دیگر از رمز های ساختن مشتری وفادار در فرشتگان بوده.

 

 

داستان موفقیت فروشگاه کیف و کفش چرم فرشتگان با نرم‌افزار فروشگاهی کیان

مجموعه فرشتگان با استفاده از جدیدترین سامانه‌های CRM و نرم‌افزار فروشگاهی هر روز بطور محسوس به حقوق مشتریان اهمیت داده و این امر یکی دیگر از رمزهای ساختن مشتری وفادار در فرشتگان محسوب می شود.

بسیار مفتخریم که در مسیر توسعه همراه و هم قدم مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای چرم فرشتگان هستیم.