راهکار نرم‌افزاری برای هایپرمارکت‌ها

در دهه‌های اخیر هایپرمارکت‌ها در ایران پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشتند. این روزها هایپرهایی چون فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، هایپراستار، هایپرمی، جانبو، افق زنجیره‌ای کوروش و … جایگاه خوبی در خانواده‌های ایرانی پیدا کرده‌اند و انتخاب اول اکثریت برای انجام خریدهای روازنه هستند.
باتوجه به تنوع کالایی بالا و حجم فروش روزانه، سرعت و دقت نرم‌افزار فروشگاهی در هایپرمارکت‌ها اهمیت ویژه‌تری پیدا می‌کند. همینطورارتباط مستمر و در لحظه بین شعب و دفتر مرکزی برای کنترل موجودی و فروش فروشگاه‌ها، اعمال سیاست‌گذاری‌های قیمتی و پلن‌های تخفیفی و … بسیار حائز اهمیت است. بخش دیگری که این روزها در نرم‌افزار هایپرمارکت‌ها اهمیت پیدا می‌کند فروش تلفنی و فروش اینترنتی است که نرم‌افزار باید قادر به برقراری ارتباطی یکپارچه با شعب فیزیکی باشد تا نیازی نباشد فرآیند تعریف کالاها، قیمت‌گذاری، کنترل موجودی، تعریف مشتریان و … به صورت چندباره انجام شود.
نرم‌افزار فروشگاهی کیان راهکاری جامع و یکپارچه را در اختیار شما قرار می‌دهد تا تمامی فرآیندهای زنجیره‌وار تامین و فروش کالا (کنترل و مدیریت موجودی کالاها، امور انبارداری و انبارگردانی، قیمت‌گذاری‌ها و میزان فروش و فعالیت صندوق‌دارها، امور حسابداری و خزانه ، ارتباط با تامین‌کنندگان و برقراری ارتباطی مستمر با مشتریان و ….) را به راحتی در دست داشته‌باشید.
نرم‌افزار فروشگاهی کیان ارتباطی یکپارچه میان ترازو و صندوق برقرار می‌کند تا اگر درهایپرمارکت شما بخشی برای محصولات تر و تازه‌ای مثل میوه و سبزیجات هست که نیاز به وزن‌کشی دارند نیز به سادگی بتوانید آن‌ها را به مشتری عرضه کنید. همچنین اگر مثل اکثر هایپرمارکت‌های امروزی بخشی برای عرضه انواع محصولات پروتئینی یا پخت نان و شیرینی دارید، سیستم تولید کارگاهی کیان می‌تواند امکانات خوبی برای کنترل موجودی مواد اولیه و محصولات تولید شده، محاسبه بهای تمام‌شده کالا و … در اختیار شما قرار می‌دهد.
راهکار نرم‌افزاری هایپرمارکت کیان تنها به فروش حضوری شما محدود نشده و در فروش‌های غیر حضوری چون فروشگاه اینترنتی و سفارش تلفنی نیز امکانات بی‌شماری را به شما می‌دهد تا آسوده‌خاطر به صورت یکپارچه به مدیریت فروشگاه‌های خود بپردازید.
شرکت نرم‌افزاری کیان نور رایانه با بیست و یک سال تجربه فعالیت در مارکت ریتیل، مفتخر است به استقرار و بهره‌برداری نرم‌افزار کیان درهایپرمارکت‌های بزرگ زنجیره‌ای کشور چون جانبو ( بیش از 1200 شعبه)، فروشگاه رفاه و فرانچایزهای آن (بیش از 700 شعبه)، وین مارکت ( بیش از 400 شعبه)، دیلی مارکت (500 شعبه فعال و افتتاح 200 شعبه در 219 روز کاری)، هایپرفامیلی ( 35 شعبه در سراسر کشور)، نجم خاورمیانه یا هایپرسان ( بزرگترین هایپرمارکت ایران از نظر وسعت) .
لطفا برای آشنایی بیشتر با امکانات هر ماژول نرم‌افزاری کیان به بخش محصولات مراجعه فرمایید. کارشناسان فروش ما نیز با افتخار آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما هستند.