وفادارسازی مشتریان

همانطور که می‌گویند مشتری پادشاه است، نیاز هر کسب و کار فروشگاهی است که در تعامل دائمی با مشتریان باشد. لازم است مشتری را به فروشگاه خود وفادار کنید تا در میان تمامی فروشگاه‌ها، فروشگاه شما را برای دریافت محصول و خدمات دلخواهش انتخاب کند.
شرکت نرم‌افزاری کیان نور رایانه برای مدیریت بهتر مشتریان و ایجاد یک رابطه پایدار با آن‌ها راهکارهای نرم‌افزاری مختلفی را دراختیار شما قرار می‌دهد که در ادامه به معرفی مختصر هر ماژول و امکانات آن می‌پردازیم.

 

سیستم‌امتیازدهی مشتریان کیان

 

سیستم امتیازدهی مشتریان کیان راهکاری برای ترغیب مشتریان به خرید بیشتر و مکرر از فروشگاه و وفادارساختن آن‌ها به مجموعه فروشگاهی شماست. این سیستم براساس قوانینی که تعیین می‌کنید مثل عملکرد مشتری ( خرید بیشتر، مبالغ مشخص خرید یا خرید کالای خاص) و یا مناسبت‌های خاص ( تولد شخص یا افتتاحیه فروشگاه و …) به هر مشتری امتیازهایی را اعطا می‌کند.

شما می‌توانید با سیاست‌هایی که برای فروشگاه‌های خود در نظر می‌گیرید، براساس امتیازهای جمع‌آوری شده مشتریان خدمات خاصی را به آنها ارائه دهید.این امکان وجود دارد که درلحظه امتیاز مشتری را محاسبه کنید یا براساس زمان‌بندی خاص، امتیازات محاسبه شود.
برخی قابلیت‌های سیستم امتیازدهی مشتریان کیان
  • گروه‌بندی خودکار مشتریان ( گروه‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی) و اعطای خدمات ویژه به مشتریان براساس گروه‌ها
  • تبدیل امتیازها به اعتبار و امکان استفاده از اعتبارها در بازه زمانی معین در فروشگاه‌ها
  • امکان مشخص نمودن میزان تبدیل امتیاز به اعتبار برای بازه‌های زمانی خاص و مناسبت‌ها جهت ترغیب مشتری به خرید بیشتر
از سیستم امتیازدهی مشتریان کیان در کنار سیستم ارسال پیامک و قرعه‌کشی می‌توانید برای تعامل مستمر با مشتریان استفاده کنید. میزان امتیازهای کسب‌شده و اعتبارهای استفاده‌شده را از طریق پیامک به مشتریان اطلاع دهید و براساس امتیازهایی که کسب می‌کنند در بازه‌های زمانی دلخواه قرعه‌کشی داشته باشید.

پرتال مشتریان کیان

باشگاه مشتریان کیان یکی دیگر از راهکارهای برقراری رابطه‌ای پایدار و تعامل با مشتریان در جهت وفادارسازی آنهاست که در زیر به برخی از امکاناتی که این ماژول در اختیار شما قرار می‌دهد می پردازیم

برخی قابلیت‌های باشگاه مشتریان کیان

  • امکان مشاهده و ویرایش اطلاعات فردی هر مشتری
  • مشاهده ریز خرید هر مشتری بر اساس (فاکتور-کالا و…)
  • مشاهده میزان اعتبار و امتیاز حاصله و گردش میزان امتیاز و اعتبار موجود
  • امکان افزودن شماره کارت‌های بانکی در جهت شناسایی مشتری توسط کارت عابر بانک امکان ثبت انواع نظرسنجی (رضایت از کالای خریداری شده ، فرم‌های مختلف و…)
  • امکان مدیریت مصرف امتیازها

 

سیستم امتیازدهی مشتریان و باشگاه مشتریان کیان یکپارچه با تمامی ماژول‌های نرم‌افزار مدیریت فروشگاهی کیان عمل می‌کنند و همچون سایر ماژول‌ها در دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور ثبت شده‌است، جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با این ماژول‌ها می‌توانید با شماره 02187700165 (داخلی2) تماس گرفته یا درخواست خود را از طریق تکمیل فرم دمو در سایت اطلاع دهید.