دولت از فعالیت‌های نرم‌افزاری حمایت کند

ایجاد کنترل متمرکز و به لحظه امری ضروری در مدیریت فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هایپرمارکت‌ها

نرم افزارهای جامع و یکپارچه کیان ضمن پاسخ گویی و پیاده‌سازی تمامی فرآیندهای بازرگانی ، فروش مالی و مدیریت مشتریان و مدیریت تمام فرآیندهای فروش بازرگانی و … امکان کنترل متمرکز و به لحظه را برای سازمان در سطح دفتر مرکزی ایجاد می کند که این امر یکی از مهم‌ترین نیازهای یک تجارت خرده‌فروشی زنجیره‌ای است.

مهندس محمدعلی عطارها موسس و مدیر عامل شرکت نرم‌افزاری کیان‌نور رایانه در مصاحبه با خبرگزاری دنیای سرمایه گذاری ، با بیان این مطلب درباره پیشینه این شرکت به همکاری فی مابین شرکت نرم‌افزاری کیان نور رایانه با شرکت نرم‌افزاری Log wear آلمان اشاره کرد و گفت : در طول همکاری با شرکت آلمانی و تخصص کارشناسان خود و هم گفت : در طول همکاری با شرکت آلمانی و تخصص کارشناسان خود و هم چنین بر اساس فناوری روز دنیا اقدام به پیاده سازی نرم افزاری هایی متناسب نیاز های داخلی و بازار های صاداراتی کرده ایم .

مهندس عطارها با بیان اینکه سیستم کیان با ایجاد فضای مدیریت متمرکز و به لحظه کمک شایانی به مدیریت فروشگاه‌های زنجیره‌ای کرده است ، به حساسیت شرکت در مورد مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان اشاره کرد و گفت : بر اساس اطلاعات موجود ، سطح رضایت‌مندی مشتریان تا حد زیادی ارتقا یافته است.

مدیرعامل شرکت کیان نور رایانه با بیان این موضوع که مدیران مجموعه‌ها و شرکت‌هایی که از خدمات و نرم‌افزارهای این شرکت استفاده می‌کنند حمایت‌های موثر ، مداوم و قوی از کیان نوررایانه داشته‌اند ، خواستار حمایت موثر سازمان‌هایی هم چون سازمان امور مالیاتی ، تامین اجتماعی، وزرات ارتباطات و فناوری اطلاعات و … از شرکت‌های دانش بنیان و نرم‌افزاری کشور شد و پشتیبانی دائمی و بدون تعطیلی‌ از نرم افزارهای فروخته شده را از دستور کارهای مهم شرکت دانست. وی هم چنین تداوم بومی‌سازی فناوری‌های به روز در حوزه خرده‌فروشی را یکی از برنامه‌های جاری و آینده این شرکت دانست و برگزاری نمایشگاه‌ها در این حوزه را یکی از عوامل ایجاد کننده فرصت برای این صعنت دانست. وی یکی از عوامل توفیق در شرکت کیان نور رایانه را در برقراری روابط صمیمانه میان اعضای آن دانست و با ذکر این که اعضای فعال شرکت همگی از اعضای نخبه و جوانان دانشمند کشور هستند، ابراز امیدواری کرد که شرکت متبوعش در حفظ ذخایر فکری و استعدادهای کشور موفق باشد.

تهیه و گردآوری مجله دنیای سرمایه‌گذاری