تفاهم 110 میلیاردی فروشگاه زنجیره‌ای رفاه با هشت تولیدکننده داخلی

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در راستای حمایت از کالای ایرانی و کمک به رونق تولید در شرکت‌های داخلی، تفاهم نامه 110 میلیارد تومانی را با تولیدکنندگان ایرانی امضا کرد.

رسول محمدی مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه اشاره داشت تفاهم‌نامه‌های مذکور بدون شک می‌تواند تاثیر بسزایی در میزان اشتغال‌زایی مستقیم و غیرمستقیم داشته و به ارتقای کیفیت تولیدکنندگان داخلی تجهیزات فروشگاهی و تولید کالاهای باکیفیت و مطابق با استانداردهای روز جهان، منجر شود.

محمدی در ادامه از روند توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه نیز سخن گفت؛ در ۲۳ سال گذشته مجموع مساحت این فروشگاه‌ها در کشور ۱۸۰ هزار متر مربع بوده است، اما بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در ۳ ماه آینده ۵۵ هزار مترمربع به این مساحت افزوده خواهد شد که نشان‌دهنده شتاب توسعه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه است. وی همچنین اشاره داشت توسعه فروشگاه‌ها نیازمند تجهیزات فروشگاهی است از همین رو مجموعه رفاه در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای به سراغ تولیدکنندگان ایرانی رفته تا فروشگاه‌های خود را با آخرین دستاوردهایی که تولیدکنندگان ایرانی در زمینه دستگاه‌های برودتی، قفسه‌ها و صندوق‌های فروشگاهی دارند، تجهیز نماید.

مدیران شرکت‌های تجهیزات فروشگاهی نیز از عقد تفاهم‌نامه با مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه ابراز خرسندی کردند و آن را گام مثبتی در جهت رشد کسب وکار و افزایش اشتغال‌زایی واحد خود در زمان رکود اقتصادی عنوان داشتند.

 

فروشگاه زنجیره ای رفاه

نرم افزار فروشگاه زنجیره ای رفاه

تفاهم نامه رفاه با تولیدکنندکان داخلی