توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش از طریق اعطا نمایندگی
شرکت فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش از نخستین پیشگامان رونق کسب‌وکار به شیوه فرانچایز، اقدام به اعطای نمایندگی می‌کند. به گزارش روابط‌عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، این شرکت از نخستین پیشگامان رونق کسب‌وکار به شیوه فرانچایز (اعطای نمایندگی) با هدف توسعه بازار از محل مزیت‌های رقابتی برند، بهره‌مندی از ظرفیت فعالان و اشخاص علاقه‌مند حوزه خرده‌فروشی، اقدام به جذب تعداد دیگری نمایندگی در سطح کشور کرد.
 
مزایای کسب نمایندگی فروشگاه افق کوروش
ورود به صنعت کم‌ریسک و با درآمد تضمین‌شده، بهره‌مندی از برند معتبر، تامین مستمر کالاها بدون نیاز به مذاکره با تامین‌کنندگان و صرف هزینه، عدم نیاز به خرید نقدی اقلام و تحمل هزینه انبارداری یا خواب پول و عدم نیاز به دپوی محصولات و در عین حال عدم پرداخت ورودی یا حق تابلو از مزیت‌های دریافت نمایندگی از فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش است. افق کوروش همچنین برای واجدین شرایط به دریافت نمایندگی، تسهیلات بانکی (به ارزش ۵۰درصد هزینه تجهیز) با بازپرداخت ۳۶ ماهه و بدون بهره به منظور تجهیز فروشگاه در نظر گرفته تا متقاضیان بتوانند فعالیت خود را در این حوزه خرده‌فروشی آغاز کنند.
 
شرایط لازم برای اخذ نمایندگی افق کوروش
حداقل متراژ در نظر گرفته شده برای ملک متقاضی دریافت نمایندگی فرانچایز ۱۰۰ مترمربع سطح مفید فروش است. علاوه بر آن، ملک باید در نقطه‌ای از شهر با تراکم مسکونی و موقعیت مکانی مناسب قرار داشته باشد. فرانچایزگیرندگان در عین حال ملزم به تبعیت از استانداردها، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش هستند.
به نقل از دنیای اقتصاد