ارسال ویژه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای والمارت

باتوجه به شیوع ویروس کرونا و افزایش خریدهای اینترنتی، والمارت سرویس ارسال ویژه خود را راه‌اندازی کرد که ظرف حداکثر دو ساعت سفارش‌های ثبت شده را درب منزل مشتریان تحویل می‌دهد.

سرویس رایگان تحویل درب منزل پیش از این نیز وجود داشت، اما باتوجه به میزان بالای سفارش‌ها، ممکن است زمان سفارش بیش از یک هفته باشد.

در صورتی‌که مشتری نیاز فوری به دریافت سفارش خود داشته ‌باشد می‌تواند در هنگام خرید اینترنتی یا سفارش تلفنی، سرویس ارسال ویژه والمارت را انتخاب کرده و مبلغ کمی حدود 10 دلار را بپردازد.

سرویس ارسال ویژه والمارت

والمارت زمان ارسال ویژه را حدود دو ساعت درنظر گرفته اما در سفارش‌های ارسالی تاکنون، میانگین 56 دقیقه ثبت شده‌است و باتوجه به افزایش نیروها انتظار می‌رود این زمان کمتر شود.

از زمان شیوع ویروس کرونا حدود 160هزار نفر در این مجموعه استخدام و 74 هزار نفر به سرویس ارسال ویژه اختصاص داده‌ شده است. به گفته مقامات والمارت، این شرکت پیش از این نیز قصد پیاده‌سازی سرویس ارسال ویژه را داشته‌است اما باتوجه به شرایط حال حاضر با سرعت بیشتری پروژه را اجرا کرده‌اند.

ارسال ویژه والمارت ابتدا در 100 فروشگاه پیاده‌سازی شد که تا پایان ماه در هزار شعبه و پس از آن در دوهزار شعبه اجرا می‌شود

خرید اینترنتی در فروشگاه های والمارت