“برنده اصلی شمایید”، شعار وین مارکت

فروشگاه زنجیره‌ای وین مارکت با هدف ارائه کالاهای تندگردش با قیمتی پایین‌تر از قیمت مصرف کننده ایجاد شده و با سرعت در حال تاسیس و گسترش فعالیت خود در تمام شهرهای ایران است تا تمام مردم ایران بتوانند به راحتی به فروشگاه‌هایی با بالاترین کیفیت خدمات و نازلترین قیمت ممکن دست پیدا کنند.

وین مارکت معتقد است این حق هر ایرانی است تا بتواند با خدمات فروشگاه زنجیره‌ای، توانایی خرید بالاتری داشته باشد و به قدرت خرید در سطحی بالاتر از آنچه تا به امروز ارائه شده دست یابد.
در این راستا تمام تلاش وین مارکت ارائه بهترین خدمات و بهبود کیفیت خدمات در سطح فروشگاه‌های همیشه تخفیف است.

مصاحبه‌ای با دکترمحمدعلی خراسانی مدیر توانمند وین مارکت را در ادامه می خوانید:

در مورد تاریخچه فعالیت وین مارکت کمی توضیح دهید؟ایده ی راه‌اندازی فروشگاه‌های زنجیره‌ای چگونه مطرح شد؟

برند وین مارکت با کانسپت فروشگاه‌های دیسکانتی و تخفیف محور ایجاد شده است و هدف از ایجاد آن ارائه کالاهای تخفیفی به مشتریان است.

از اواخر سال ۹۷ با هدف ایجاد فروشگاه‌های تخفیف محور فعالیت خود را شروع کردیم. هدف ما ارتقاء کسب و کار فروشگاه‌های زنجیره‌ای با نگاهی جدید مبتنی بر ارائه کالاها و خدمات ارزان‌تر به مشتریان بود.

وضعیت فروشگاه‌های زنجیره‌ای وین مارکت در سطح کشور چگونه است؟

ما در حال حاضر در ۱۲ استان و ۱۰۳ شهر فعالیت داریم، تعداد فروشگاه‌های زنجیره‌ای وین مارکت در سطح کشور بالغ بر ۴۰۰ فروشگاه است.

وین مارکت چه کمکی به افزایش میزان اشتغال کرده است؟

در فروشگاه‌های ما حدود ۲۷۰۰ نفر از پرسنل با میانگین سنی ۲۶ سال تا ۲۸ سال در مجموعه فعالیت می‌کنند و ما سعی بر گسترش فعالیت خود و در نتیجه افزایش میزان اشتغال در کشور داریم.

وین مارکت علی‌رغم شرایط سخت اقتصادی و بحران کرونا تعداد ۸۰۰ پرسنل را استخدام کرد و برنامه ما رساندن این تعداد به 1000 نفر تا پایان سال جاری است.

وضعیت وین مارکت در شرایط همه‌گیری بیماری کرونا چگونه بود؟

پس از شیوع بیماری کرونا ما در مجموعه وین مارکت تصمیم گرفتیم، خدمات خود را کامل تر و بهتر به مشتریان ارائه کنیم. همچنین بر روی فروش آنلاین محصولات تاکید بیشتری کردیم و در سطح فروشگاه ها نیز از نظر رعایت موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی سخت گیری کردیم.

برنامه شما برای گسترش فروشگاه‌های زنجیره‌ای در نقاط مختلف کشور چیست؟

هدف ما در سال جاری اضافه کردن استان‌های گیلان، مازندران، خوزستان و زنجان به حوزه فعالیت وین مارکت و پوشش بالغ بر ۳۰۰ شهر تا پایان سال جاری است.

از مشکلات و موانع پیش روی کسب و کارتان بگویید؟

کسب و کارهای استارتاپی مشکلات و موانع خاص خود را دارند. اما بزرگترین مشکل تغییرات قیمتی در زمینه تأمین کالا و توسعه تجهیزات فروشگاهی است که منجربه تحت شعاع قرار گرفتن وین مارکت شده است.

فعالیت های برند وین مارکت چه دستاوردهایی داشته است؟

ما در وین مارکت از به‌روزترین نرم‌افزارهای فروشگاهی دنیا استفاده می کنیم همچنین موفق به کسب هفت ایزو برای اولین بار در میان فروشگاه‌های زنجیره‌ای شده ایم و تلاش خواهیم کرد تعداد استانداردهای مجموعه را بیشتر کنیم.

منبع خبر: روابط عمومی فروشگاه‌های زنجیره‌ای وین‌مارکت