دکتلون در سنگاپور

فروشگاه دکتلون واقع در بلوار استادیوم 230، بزرگترین فروشگاه حال حاضر سنگاپور است. در فضایی پنج هزار متری می‌توانید تمامی وسایل و تجهیزات ورزشی مورد نیاز برای یک زندگی ورزشی را بیابید. این فروشگاه، چهارمین فروشگاه دکتلون در سنگاپور است و به صورت بیست و چهار ساعته باز است.

دکتلون در سنگاپور

همکاری میان دکتلون و هیئت ورزش سنگاپور، ویژگی‌هایی به این فروشگاه بخشیده که آن را به یک آزمایشگاه فعال سلامتی نیز تبدیل کرده‌است که در آن می‌توان شاهد کلینک‌هایی به صورت پاپ‌اپ و حتی بررسی وضعیت سلامتی به صورت رایگان بود.

بهترین بخش فروشگاه کجاست؟ ایستگاه‌های فعالی که در فروشگاه هستند و به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهند تا پیش از خرید، محصولات را تست کنند. قیمت‌ها نیز در این فروشگاه منطقی و مطلوب هستند: می‌توان اسکیت‌بورد را با قیمت 25 دلار و جلیقه نجات را با قیمت 40 دلار تهیه کرد

بخشی برای موج‌سواری که می‌توان در آن تخته‌های متفاوت را امتحان کرد، بخشی برای پرتاپ توپ در سبدهای مختلف بسکتبال، بخشی برای امتحان کردن اسکیت‌بوردهای مختلف و اسکوتر، بخشی برای صخره‌نوردی و همینطور بخشی برای آزمودن تجهیزات مختلف ژیمناستیک از جمله ایستگاه‌های فعال در این فروشگاه می‌باشد.

نرم افزار دکتلون

فروشگاه دکتلون