کیف پول 724

کیف پول دیجیتالی 724، توسط شرکت سامان کیش، بر بستر زیرساخت جامع بانکداری، با بهره‌مندی از سیستم اختصاصی بانکداری متمرکز (Core banking)، قرار دارد. کیف پول دیجیتالی، یک حساب اعتباری آنلاین است که می‌توان از طریق گوشی هوشمند یا کامپیوتر برای ذخیره، تراکنش آفلاین و تراکنش آنلاین استفاده کرد. این روش پرداختی در سال‌های اخیر رو به رشد بوده و در ایران نیزمانند سایر نقاط جهان، استفاده از آن رو به افزایش است.

ویژگی‌های کیف پول دیجیتال 724

  • حداقل مبلغی که روزانه می‌توان در کیف پول شارژ کرد 10,000 ریال و حداکثر مبلغ 30,000,000 ریال است.
  • موجودی کیف پول تا سقف 30,000,000 ریال می‌تواند باشد.
  • برای خرید شارژ، بسته اینترنت، پرداخت قبوض، پرداخت خیریه و عوارض آزادراهی، می‌توان از این کیف پول استفاده کرد.
  • می‌توان با استفاده از گزینه انتقال اعتبار، مبلغ دلخواه خود را به شماره کیف پول مقصد انتقال داد.
کیف پول 724

امکانات اپلیکیشن پرداخت 724

اپلیکیشن پرداخت 724، اپلیکیشن پرداخت الکترونیک شرکت سامان کیش و یکی از شناخته شده ترین اپلیکیشن‌های پرداخت است. خدماتی که این اپلیکیشن ارائه می‌کند عبارت است از:

  • استعلام چک صیادی: کاربران اپلیکیشن 724 می‌توانند بدون مراجعه به بانک، از طریق سامانه صیاد در اپلیکیشن، اطلاعات استعلام چک را به دست بیاورند. طبق برنامه جدید بانک‌مرکزی و تغییرات اخیر قانون چک، ثبت اطلاعات مربوط به چک‌های صادره و استعلام وضعیت آن‌ها در سامانه صیاد مهیا است.
  • 724 پلاس: 724 پلاس، یک گزینه در پایین صفحه منوی اصلی 724 است. از طریق این سرویس می‌توان از آخرین خبرهای جوایز و قرعه‌کشی‌ها اطلاع پیدا کرد.
  • گزارش‌گیری: در این اپلیکیشن، مشخصات و گزارش دقیق تراکنش‌ها برای همیشه در قسمت گزارش‌گیری باقی می‌ماند و به این ترتیب هر موقع که به آن‌ها نیاز داشتید امکان دسترسی به آن‌ها برای شما فراهم است. این گزارش‌ها با حذف اپلیکیشن، خروج از حساب کاربری و… از بین نخواهند رفت.

درباره شرکت پرداخت الکترونیک سپ

شرکت پرداخت الکترونیک سپ در تیر ماه سال 1382 با نام شرکت پرداخت الکترونیک سامان با هدف ارائه خدمات پرداخت الکترونیک، در جزیره کیش آغاز به فعالیت کرد و پس از مدتی عنوان شرکت به پرداخت الکترونیک سامان کیش تغییر یافت. اکنون پس از ریبرندینگ، این شرکت با نام تجاری سپ که عبارت اختصاری عبارت انگلیسی (Saman Electronic Payment) یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در حوزه پرداخت کشور است که بر پایه تکنولوژی‌های نوین بنا شده و با ارائه انواع ابزارهای پرداخت حضوری و غیرحضوری، نقشی مؤثر در ارائه خدمات نوین و افزایش سطح کیفی و امنیتی ابزارهای پرداخت ایفا کرده است.

یکی از راهکارهایی که می‌توانید تجربه خرید خوبی برای مشتریان وفادار خود ایجاد کنید، امکان‌دهی استفاده از روش‌های مختلف پرداخت در فروشگاه برای مشتریان است. در نرم‌افزار صندوق فروشگاهی کیان، شما می‌توانید آسوده‌خاطر روش‌های پرداختی مورد نظر خود را در شعب فروشگاهی پیاده‌سازی نمایید و خرید آسانی را برای مشتریان رقم بزنید.