کیف پول دیجیتالی بهار

کیف پول اعتباری بهار، یک حساب اعتباری آنلاین است که بر روی گوشی‌های هوشمند و کامپیوترها کار می‌کند تا ذخیره پول و انجام تراکنش‌های آنلاین و آفلاین را سرعت ببخشد و این فرایند را تسهیل بخشد. در طی سال‌های اخیر، استفاده از کیف پول‌های رشد کرده و بسیاری از غول‌های فناوری آن را به جهان معرفی کرده‌اند. در ایران نیز شرکت‌های زیادی هستند که در جهت رشد این تکنولوژی فعال هستند و یکی از آن‌ها شرکت بهار است که توانسته با استفاده و بهره‌مندی از سیستم بانکداری متمرکز یا Core Banking خدمات گوناگونی در حوزه‌های بانکداری متمرکز، سامانه‌های وفاداری، پرداخت الکترونیکی و کیف پول دیجیتالی در اختیار افراد، سازمان‌ها و صاحبین کسب وکار ارائه می‌دهد.

آشنایی با زیرساخت کیف پول بهار

زیرساخت بهار با توجه به نیاز مشتریان، به چهار دسته تقسیم می‌شود که عبارت است از:

  • لایسنس محدود: لایسنس محدود بهار برای کسب و کارهایی مناسب است که تعداد API CALL یا تراکنش‌های مالی آن مشخص است. در این مدل برای مدت یا تعداد محدود و مشخص تراکنش در بازه زمانی مشخص، مجوز دسترسی به زیرساخت کیف پول و بهره‌برداری از سرویس‌های مربوطه فراهم می‌شود.
  • لایسنس نامحدود: در این نوع لایسنس مجوز حجم عملیات نامحدود یا بازه زمانی نامحدود روی زیرساخت و یا فراخوانی سرویس است. این لایسنس برای مشتریانی کاربردی است که با تعداد زیادی API CALL و یا تراکنش‌های مالی زیادی روبرو هستند و این زیرساخت تمامی نیازهای آن را پاسخ می‌دهد.
  • وایت لیبل (White Label): در این مورد، یک نسخه کامل از زیرساخت با نام تجاری خریدار، به جای نام تجاری شرکت بهار، در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. این حالت برای مشتریانی مناسب است که می‌خواهند این خدمات را تحت نام تجاری خود ارائه دهند.
  • سورس کد (Source Code): در این حالت، علاوه بر یک نسخه کامل از زیرساخت، همه سورس کدها نیز به مشتری داده می‌شود. این برای مشتریانی مناسب است که توانایی توسعه و پشتیبانی زیرساخت‌ها را با دانش و تخصص داخلی خود دارند.

لازم به ذکر است، در صورتی که کسب و کاری به دنبال استفاده از سرویس‌های کیف پول دیجیتال با هزینه‌ای مقرون به صرفه باشد، می‌تواند خدمات مورد نظر خود را در قالب API دریافت کند. شرکت بهار سرویس‌های متنوع کبف پولی خود را در قالب API و به صورت شخصی‌سازی شده به کسب و کارها ارائه می‌کند.

کیف پول بهار و امکانات آن برای وفادارسازی مشتریان
یکی از راهکارهایی که می‌توانید تجربه خرید خوبی برای مشتریان وفادار خود ایجاد کنید، امکان‌دهی استفاده از روش‌های مختلف پرداخت در فروشگاه برای مشتریان است. در نرم‌افزار صندوق فروشگاهی کیان، شما می‌توانید آسوده‌خاطر روش‌های پرداختی مورد نظر خود را در شعب فروشگاهی پیاده‌سازی نمایید و خرید آسانی را برای مشتریان رقم بزنید.