تاریخچه دیجی کالا جت

دیجی کالا جت یکی از سرویس‌های بسیار کاربردی و محبوب دیجی کالا به حساب می‌آید که در زندگی پرمشغله امروزی، کمک قابل توجهی به مردم الخصوص مردم شهرهای بزرگ کرده است. به استفاده از این سرویس می‌توان کالاها در دسته‌بندی‌های سوپرمارکتی، میوه و سبزیجات، پروتئینی، شیرینی و آجیل، آبمیوه و بستنی، خانه و آشپزخانه، گل و گیاه و فرهنگ و هنر را به صورت آنلاین خرید کرده و در کمتر 60 دقیقه در محل مورد نظر، دریافت نمود. دیجی کالا جت به صورت مجزا از دیجی کالا فعالیت کرده و روش کارآن با سرویس سوپرمارکتی دیجی کالا متفاوت است. دیجی‌کالا جت، محصولات مورد نظر مشتری را از فروشگاه‌های نزدیک به محل مورد نظر کاربر دریافت کرده و به دست او می‌رساند. همین تمایز، امکان ارسال بسیار سریع محصولات را فراهم کرده‌است.

تاریخچه شکل‌گیری دیجی‌کالا جت

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از سال 1385 توسط برادران محمدی به وجود آمد و از سال 1397 عرضه کلیه محصولات سوپرمارکتی را نیز در همان پلتفرم دیجی کالا راه‌اندازی کرد. در نهایت در تابستان سال 1400 سرویس جدیدی را به نام دیجی کالا جت راه انداخت و این سرویس توانست تا پایان همان تابستان، شهرهای تهران، کرج، مشهد و شیراز را پوشش دهد و تا پایان سال 1400، امکان استفاده در بیشتر شهرهای ایران وجود داشت. روش کار دیجی‌ جت، نوعی از تجارت الکترونیک است که تجارت سریع یا Q-Commerce نام دارد. برای آشنایی بیشتر با روش کاری تجارت سریع پیشنهاد می‌کنیم مطلب ” اهمیت Q-Commerce در تجارت الکترونیک” را مطالعه کنید.

دیجی جت تنها به فروشگاه‌های اطراف بسنده نکرد و پس از مدتی دارک‌استورهای خود تحت عنوان دیجی‌مارت را راه‌اندازی نمود و به مشتریان این امکان را داد تا به صورت مستقیم از این شعب، محصولات مورد نظر خود را سفارش دهند.

دیجی کالاجت و خرید سریع از فروشگاه های زنجیره ای اطراف