کیف پول دیجیتالی فون‌پی

کیف پول اعتباری فون‌پی، سرویسی برای ساده‌تر کردن پرداخت‌های آنلاین از طریق موبایل است. فون‌پی در پرداخت‌های خرد، یک جایگزین کارآمد برای روش‌های سنتی است. برای مثال فون‌پی می‎‌تواند در پرداخت کرایه تاکسی، خرید از فروشگاه، سوپرمارکت و وبسایت‌ها و صفحات اجتماعی و هر کاربرد دیگری که نیاز به پرداخت داشته باشد، به شما کمک کند. شما با استفاده از سرویس و اپلیکیشن فون‌پی خرید شارژ موبایل و انتقال اعتبار به دوستان خود را نیز انجام دهید.

تاریخچه فون‌پی

فون‌پی به قصد تغییرات اساسی در روند پرداخت آفلاین و آنلاین ایران شکل گرفت. در دوره کنونی که سادگی، شفافیت، سرعت و فناوری حرف اول را می‌زند، فون‌پی شکاف‌های صنعت پرداخت کشور را با استانداردهای روز جهانی، کاهش داد. تیم بنیان‌گذار فون‌پی پس از کسب تجربه‌ شکست و موفقیت‌های بسیار در فضای استارتاپ و راهکارهای پرداخت، تصمیم گرفت به نیازی که در بحث اقتصادی خود را نشان می‌داد پاسخ دهد و در حوزه پرداخت خرد به راه‌کاری اثبات شده و پیشرو تبدیل شود.

فون‌پی برای فروشگاه‌ها و کسب و کارها

اگر صاحب فروشگاه و کسب و کار هستید به راحتی می‌توانید برای فروشگاه خود درخواست پذیرندگی بدهید تا مشتری‌های شما بدون از دست دادن زمان در صف‌ها، پرداخت‌های خود را انجام دهند. در این صورت برای خود شما هم در زمان و هزینه صرفه‌جویی می‌شود و می‌توانید زمان و هزینه‌های خود را صرف کارهای مهم‌تری نمایید.

روش پرداخت فون پی در فروشگاه ها و هایپرمارکت ها

مزیت‌های مهم کیف پول اعتباری فونپی

  • ساده‎‌تر کردن امور مالی مانند پرداخت مبلغ خرید، کرایه و …
  • آمار و گزارش تمام فعالیت‌های مالی در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.
  • در زمان و نیروی انسانی صرفه جویی می‌شود چرا که فون‌پی مسئولیت ثبت داده‌ها و امور تسویه را به عهده می‌گیرد.
  • تیم پشتیبانی فون‌پی در هر لحظه از شبانه روز، پاسخگوی شما است.
  • اگر به عنوان صاحب کسب و کار فون‌پی دارید، می‌توانید لینک پرداخت فون‌پی خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.
  • اگر در کسب و کار خود نیاز به فرایند تسویه مالی، تسهیم لحظه‌ای با پذیرندگان دارید یا برای بازگشت وجه به حساب کاربران دچار مشکل هستید، فون‌پی برای شما مناسب است.
یکی از راهکارهایی که می‌توانید تجربه خرید خوبی برای مشتریان وفادار خود ایجاد کنید، امکان‌دهی استفاده از روش‌های مختلف پرداخت در فروشگاه برای مشتریان است. در نرم‌افزار صندوق فروشگاهی کیان، شما می‌توانید آسوده‌خاطر روش‌های پرداختی مورد نظر خود را در شعب فروشگاهی پیاده‌سازی نمایید و خرید آسانی را برای مشتریان رقم بزنید.