کیف پول سداد

کیف پول سداد شرایط خرید بسته اینترنت، پرداخت عوارض خروج، پرداخت قبض، خرید شارژ، استعلام خلافی خودرو و پرداخت آن و ثبت نام مالیاتی کارتخوان را آسان‌تر کرده است. شرکت پرداخت الکترونیک سداد، از طرف بانک ملی ایران، موظف شد تا با ارائه محصولات و خدمات نوین، به فعالیت در حوزه پرداخت الکترونیک بپردازد. پرداخت الکترونیک سداد در تلاش است تا با استفاده از علم و فناوری روز دنیا، راه‌کارهای خلاقانه‌ای برای پاسخ به نیاز جامعه بیابد.

دستاوردهای سداد

پرداخت الکترونیک سداد توانسته است در همین مدت کوتاه به دستاوردهای بسیاری نائل شود. یکی از این دست‌آوردهای مهم، طراحی و اجرای کامل زیرساخت شبکه پرداخت است و همچنین لازم به ذکر است که سداد در همین مدت کوتاه، به یکی از بزرگ‌ترین ارائه دهنده‌های خدمات پرداخت الکترونیکی PSP در ایران تبدیل شده است. این شرکت اکنون عرضه کننده محصولات و خدمات پرداخت الکترونیکی در زمینه‌هایی از جمله کارتخوان (POS)، درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) اپلیکیشن پرداخت (ایوا و پالس) و کد دستوری *737# است.

آشنایی با روش پرداخت کیف پول سداد در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هایپرمارکت‌ها

خدمات کیف پول الکترونیک سداد

  • خدمات بسته اینترنت: پرداخت الکترونیک سداد، برای خرید بسته اینترنت، متنوع‌ترین بسته‌های اینترنتی ایرانسل، همراه اول و رایتل را در اختیار شما قرار می‌دهد.
  • پرداخت عوارض خروج: به کمک سداد، اطلاعات شما پس از سی دقیقه بعد از پرداخت عوارض خروج، در سامانه ناجا ثبت می‌شود و شما می‌توانید تنها با ارائه مدرک شناسایی در بخش کنترل گذرنامه، از مرز عبور کنید.
  • پرداخت قبض: پرداخت الکترونیک سداد به شما این امکان را می‌دهد که از همه قبوض خود استعلام بگیرید و پرداخت کنید.
  • خرید شارژ: می‌توانید از طریق پرداخت الکترونیک سداد، برای خطوط اعتباری خود از همه اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل شارژ تهیه کنید.
  • استعلام و پرداخت خلافی خودرو: به کمک پرداخت الکترونیک سداد می‌توانید از خلافی خودروی خود مطلع شوید و جریمه آن را پرداخت کنید.
  • ثبت نام مالیاتی کارتخوان
یکی از راهکارهایی که می‌توانید تجربه خرید خوبی برای مشتریان وفادار خود ایجاد کنید، امکان‌دهی استفاده از روش‌های مختلف پرداخت در فروشگاه برای مشتریان است. در نرم‌افزار صندوق فروشگاهی کیان، شما می‌توانید آسوده‌خاطر روش‌های پرداختی مورد نظر خود را در شعب فروشگاهی پیاده‌سازی نمایید و خرید آسانی را برای مشتریان رقم بزنید.