کیف پول دیجیتالی آپ

کیف پول دیجیتالی آپ که یک کیف پول مجازی است، این امکان را به شما می‌دهد که تنها به وسیله موبایل خود در فروشگاه‌ها خرید کنید، قبوض خود را بپردازید و به راحتی پول جابجا کنید. این کیف پول با استفاده از پروتکل‌های امنیتی، امکان شارژ مستقیم کیف پول و اتصال آن به حساب بانکی شما ایجاد می‌کند؛ به همین دلیل نیازی نیست نگران خالی شدن کیف پول خود باشید. اپلیکیشن آپ که به عنوان پرکاربردترین اپلیکیشن پرداخت در کشور به حساب می‌آید، این امکان را فراهم می‌کند تا به بیش از 30 سرویس کاربردی دسترسی داشته باشید و پرداخت‌های مربوط به آن‌ها را تنها در چند ثانیه انجام دهید. این سرویس‌ها شامل سفارش غذا، خرید بلیط هواپیما و قطار و اتوبوس، رزرو اتاق و هتل در سراسر کشور، پرداخت عوارضی آزادراه، خرید بیمه‌نامه، خرید شارژ و بسته اینترنتی اپراتورهای مختلف و … می‌شود. باید بدانید که برای انجام پرداخت‌های خود در این اپلیکیشن، نیازی به ثبت چند باره اطلاعات بانکی و رمز پویا نیست.

کیف پول اعتباری آپ و پرداخت در فروشگاه زنجیره ای

ویژگی‌های کیف پول آپ

  • ذخیره پول تا زمانی که خودتان بخواهید: کیف پول آپ مانند حساب بانکی شما عمل می‌کند، با این تفاوت که استفاده از آن بسیار راحت‌تر است و تا هر موقع که شما بخواهید، می‌توانید پول خود را در آن نگه‌دارید.
  • انتقال پول به کارت بانکی دلخواه: این امکان وجود دارد که شما به بیش از 33 مبدا بانکی پول انتقال داده و اگر کارت بانکی مورد نظر شما از بانک ملی باشد، فعال سازی کارت برای استفاده از کیف پول به صورت رایگان انجام خواهد شد. در غیر این صورت، کارمزدی برای آن دریافت می‌شود. برای این کار، کد ملی دارنده حساب بانکی با کد ملی دارنده سیم کارت باید یکی باشد.
  • انتقال پول به آپ فرد دیگری: در کیف پول آپ این امکان وجود دارد که به سادگی، با وارد کردن مبلغ و شماره موبایل فرد مورد نظرتان، مبلغ دلخواهتان را به کیف پول او منتقل کنید. برای این کار فقط نیاز است که فرد مورد نظر شما اپلیکیشن آپ را روی موبایل خود نصب کرده باشد.
  • امنیت بالا: با کیف پول دیجیتال دیگر نیازی نیست پول نقد یا کارت‌های بانکی خود را به همراه داشته باشید و همچنین رمز ثابت یا رمز دوم پویا موجب می‌شود این نوع روش پرداخت سرمایه و اطلاعات شخصی کاربر را در امنیت بیشتری نگه دارد. در آپ همه اطلاعات رمزنگاری می‌شود و هیچ رمز یا اطلاعات حساسی در تلفن همراه یا اپلیکیشن ذخیره نمی‌شود.
  • امکان استفاده برای فروشگاه‌های آنلاین: کیف پول آپ یکی از مورد اعتمادترین کیف پول‌های حال حاضر ایران است که 40 میلیون کاربر از آن استفاده می‌کنند و روزانه بیش از یک میلیون تراکنش به آپ اختصاص دارد. همچنین آپ این امکان را برای فروشگاه‌های آنلان فراهم کرده است که با تکمیل فرایند پرداخت خود کیف پول آپ را نیز داشته باشند. اگر تمایل دارید از مزایای کیف پول آپ برای کسب‌وکارتان بهره‌مند شوید، کافی ست با ایمیل wallet@asanpardakht.ir در ارتباط باشید.

مزایای کیف پول آپ

  • 40 میلیون کاربر دارد که نشان دهنده میزان مورد اعتماد بودن آن است.
  • امکان استفاده از آن در اپلیکیشن‌های دیگر وجود دارد.
  • تمامی قوانین بانک مرکزی در مورد کیف پول الکترونیک در کیف پول آپ در نظر گرفته شده است.
  • پشتیبانی 24 ساعته کیف پول آپ به صورت 24 ساعته پاسخگوی مشکلات پرداخت کاربران است.
یکی از راهکارهایی که می‌توانید تجربه خرید خوبی برای مشتریان وفادار خود ایجاد کنید، امکان‌دهی استفاده از روش‌های مختلف پرداخت در فروشگاه برای مشتریان است. در نرم‌افزار صندوق فروشگاهی کیان، شما می‌توانید آسوده‌خاطر روش‌های پرداختی مورد نظر خود را در شعب فروشگاهی پیاده‌سازی نمایید و خرید آسانی را برای مشتریان رقم بزنید.