کیف پول کیپا

کیف پول کیپا، یک سیستم پرداخت اعتباری را در اختیار مردم قرار می‌دهد. تاکنون بانک‌ها و سازمان‌های مختلفی به کیپا اعتماد کرده‌اند و شما می‌توانید همین امروز با اعتبار خود از فروشگاه‌های منتخب به صورت اعتباری خرید کنید و بعدا هزینه آن را پرداخت کنید.

در سال 1397 برای ارائه خدمات اعتباری و اقساطی، کیپا بنیان گذاشته ‌شد. پس کسب موفقیت‌هایی که در سال‌های ابتدایی فعالیتش کسب کرد، حوزه فعالیت خود را گسترش داد و امکان خرید اعتباری و اقساطی را در زمینه‌های مختلف به وجود آورد. در حال حاضر شبکه وسیعی از پذیرندگان در زمینه‌های مختلف سوپرمارکتی (FMCG)، خدمات بیمه، خدمات پزشکی و سلامت، مد و پوشاک، گردشگری، آموزشی، خانه و آشپزخانه، کالای دیجیتال، لوازم‌خانگی، فرش و مبلمان، عینک و سمعک و محصولات آرایشی و بهداشتی با کیپا همکاری می‌کنند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کیپا این است که نیاز به مراجعه حضوری و استفاده از مدارک فیزیکی ندارد. روش‌های مختلف پازپرداخت قسط، اعتبار سنجی و تخصیص تسهیلات در کیپا، با بالاترین سرعت ممکن انجام می‌شود. دریافت تسهیلات و اعتبار در حال حاضر در کیپا 10 روز زمان می‌برد.

مزیت‌های مهم کیف پول اعتباری کیپا

برای خرید از فروشگاه‌های کیپا تنها به اعتبار نیاز است، برای دریافت اعتبار می‌توانید انواع کیف پول‌های متنوع کیپا را مشاهده و با فعال‌سازی کیف پول مورد نظرتان، اعتبار خرید محصول دریافت و به صورت اقساطی آن را تسویه کنید. مزایایی که این کیف پول دارد عبارت است از:

  • قابل استفاده در بیش از 8000 فروشگاه
  • بدون نیاز به ضامن و چک
  • بدون سود و بهره
  • بدون نیاز به حضور، با فرایند کاملا آنلاین

فرآیند دریافت اعتبار کیپا

  1. وارد اپلیکیشن کیپا شده و کیف پول دیجیتالی مورد نظر خود را انتخاب کرده و درخواست فعال‌سازی آن را بزنید.
  2. پس از این که سوابق بانکی شما بررسی و تایید شد، به شما اجازه ادامه فرایند داده می‌شود.
  3. مدارک و اطلاعات هویتی خود را تکمیل و به صورت آنلاین بارگذاری کنید.
  4. پس از این که مدارک شما از سوی سیستم تایید و اعتبار دریافت کردید، می‌توانید از فروشگاه‌های کیپا به صورت اقساطی خرید کنید.

جهت برقراری ارتباط میان کیف پول دیجیتالی کیپا و نرم‌افزار فروشگاهی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

یکی از راهکارهایی که می‌توانید تجربه خرید خوبی برای مشتریان وفادار خود ایجاد کنید، امکان‌دهی استفاده از روش‌های مختلف پرداخت در فروشگاه برای مشتریان است. در نرم‌افزار صندوق فروشگاهی کیان، شما می‌توانید آسوده‌خاطر روش‌های پرداختی مورد نظر خود را در شعب فروشگاهی پیاده‌سازی نمایید و خرید آسانی را برای مشتریان رقم بزنید.