خرید اعتباری با کیف پول دیجیتالی تارا

کیف پول تارا

کیف پول اعتباری تارا، این امکان را به مشتریان خود می‌دهد تا به وسیله اعتباری که در حساب خود دارند، از 4500 نقطه در سراسر کشور هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین، خرید اعتباری انجام دهند و هزینه آن را در ماه‌های بعد، بدون هیچ نوع کارمزدی پرداخت کنند.

شرکت تارا در حوزه تجارت و فناوری، با پشتوانه 50 سال فعالیت و تجربه اقتصادی و توسعه کسب و کاری گروه گلرنگ شکل گرفته است. تارا، افزایش رفاه مالی مردم ایران با ارائه سبک زندگی دیجیتال را ماموریت خود می‌داند و در تلاش است که تا در آینده نزدیک به دستیار هوشمند زندگی دیجیتال تبدیل شود. خانواده تارا با دیدگاهی اخلاق مدارانه و منصفانه به دنبال رضایت همه ذی‌نفعان خود و به خصوص کاربران نهایی است. همچنین اعتقاد دارد رشد پایدارش در یک رابطه برد برد اقتصادی، اجتماعی و محیط زیستی با ذی‌نفعان شکل می‌گیرد.

در حال حاضر فروشگاه‌هایی چون جانبو، جین وست، چرم منطِ، شیفر، شهر کتاب، گلدیران، شهر لوازم خانگی و … در حال همکاری با کیف پول اعتباری تارا هستند.

سرویس سازمانی تارا

در سرویس اعتبار سازمانی تارا در کیف پول دیجیتالی ، مدیران سازمان‌ها می‌توانند بدون این که به سراغ منابع مالی و رفاهی خود بروند، به زیرمجموعه خود در درون اپلیکیشن تارا، اعتبار تخصیص داده تا آن‌ها بتوانند از 4500 شعبه فروشگاهی، هم به صورت اعتباری و هم به صورت آنلاین خرید کنند. شرکت نیز می‌تواند ماه بعد، مبلغ را از حقوق کارمند خود کسر کرده و بدون کارمزد، مبلغ خرید را به تارا پرداخت کند.

ارزش‌های کلیدی تارا

 • شفافیت: تارا هزینه‌های پنهانی را به مشتری تحمیل نمی‌کند و در تلاش است تا نیاز مشتری را درک و برطرف کند.
 • انصاف: تارا متعهد است روابط با کاربران، سازمان‌های پذیرندگان و شرکای تجاری را توسعه دهد و به استانداردهای اخلاقی در رفتار منصفانه متعهد است.
 • فراگیری: خدمات تارا صرفا برای بخش محدودی از جامعه نیست، بلکه تمامی اقشار جامعه را در بر می‌گیرد.

امکانات تارا برای کاربران

  • خرید بدون نیاز به پول، با فرصت یک‌ماهه‌ برای شروع اقساط
  • خرید از معتبرترین و پرفروش‌ترین برندهای ایرانی و خارجی
  • امکان خرید هم به صورت آنلاین و هم حضوری از فروشگاه ( نزدیک به 4500 فروشگاه در سراسر کشور)
  • امکان پرداخت نقدی برای خریدهای بیشتر از مبلغ اعتبار
  • امکان خرید اعتباری با برگشت پول
  • 3 درصد تخفیف همیشگی با قرعه‌کشی و اهدای جوایز

 

بازگشت وجه کیف پول اعتباری تارا
یکی از راهکارهایی که می‌توانید تجربه خرید خوبی برای مشتریان وفادار خود ایجاد کنید، امکان‌دهی استفاده از روش‌های مختلف پرداخت در فروشگاه برای مشتریان است. در نرم‌افزار صندوق فروشگاهی کیان، شما می‌توانید آسوده‌خاطر روش‌های پرداختی مورد نظر خود را در شعب فروشگاهی پیاده‌سازی نمایید و خرید آسانی را برای مشتریان رقم بزنید.