کیف پول تارا

کیف پول اعتباری تارا، این امکان را به مشتریان خود می‌دهد تا به وسیله اعتباری که در حساب خود دارند، از 4500 نقطه در سراسر کشور هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین، خرید اعتباری انجام دهند و هزینه آن را در ماه‌های بعد، بدون هیچ نوع کارمزدی پرداخت کنند.

شرکت تارا در حوزه تجارت و فناوری، با پشتوانه 50 سال فعالیت و تجربه اقتصادی و توسعه کسب و کاری گروه گلرنگ شکل گرفته است. تارا، افزایش رفاه مالی مردم ایران با ارائه سبک زندگی دیجیتال را ماموریت خود می‌داند و در تلاش است که تا در آینده نزدیک به دستیار هوشمند زندگی دیجیتال تبدیل شود. خانواده تارا با دیدگاهی اخلاق مدارانه و منصفانه به دنبال رضایت همه ذی‌نفعان خود و به خصوص کاربران نهایی است. همچنین اعتقاد دارد رشد پایدارش در یک رابطه برد برد اقتصادی، اجتماعی و محیط زیستی با ذی‌نفعان شکل می‌گیرد.

سرویس سازمانی تارا

در سرویس اعتبار سازمانی تارا، مدیران سازمان‌ها می‌توانند بدون این که به سراغ منابع مالی و رفاهی خود بروند، به زیرمجموعه خود در درون اپلیکیشن تارا، اعتبار تخصیص داده تا آن‌ها بتوانند از 4500 شعبه فروشگاهی، هم به صورت اعتباری و هم به صورت آنلاین خرید کنند. شرکت نیز می‌تواند ماه بعد، مبلغ را از حقوق کارمند خود کسر کرده و بدون کارمزد، مبلغ خرید را به تارا پرداخت کند.

ارزش‌های کلیدی تارا

  • شفافیت: تارا هزینه‌های پنهانی را به مشتری تحمیل نمی‌کند و در تلاش است تا نیاز مشتری را درک و برطرف کند.
  • انصاف: تارا متعهد است روابط با کاربران، سازمان‌های پذیرندگان و شرکای تجاری را توسعه دهد و به استانداردهای اخلاقی در رفتار منصفانه متعهد است.
  • فراگیری: خدمات تارا صرفا برای بخش محدودی از جامعه نیست، بلکه تمامی اقشار جامعه را در بر می‌گیرد.